Facebook Google+ Twitter

Jak zdobyć bilety na Euro 2012?

Już niewiele ponad rok pozostało do wyczekiwanych przez kibiców finałów mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. Co zrobić, aby zdobyć wejściówkę na jedno z 31. spotkań?

Zapisy na bilety rozpoczną się już 1 marca 2011 r. Prowadzone będą przez miesiąc na stronie internetowej UEFA: https://ticketing.uefa.com. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń rozlosowane zostaną bilety. Loteria będzie nadzorowana przez notariusza. W przeciwieństwie do poprzednich mistrzostw, nie decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy po złożeniu zamówienia ma taką samą szansę na uzyskanie biletu.

Już teraz (a właściwie od 1 lutego) można zakładać konta użytkownika na portalu UEFA. Rejestracja i składanie ofert jest bezpłatne.

Sprzedaż 1,4 mln biletów na mecze Euro 2012 rusza już 1 marca

W kwietniu, po zakończeniu loterii, trzeba będzie dokonać płatności za "wygrane" bilety (z kategorii Individual Match Tickets i Venue Series). Polacy i Ukraińcy mogą ją zrealizować w dwojaki sposób: przez przelew bankowy/pocztowy lub kartą kredytową w walucie euro czy też rodzimej (złotówki, hrywny). Kibice spoza krajów gospodarzy będą musieli zapłacić kartą kredytową oczywiście w euro.

W lecie uruchomiona zostanie specjalna platforma odsprzedaży biletów. Kto zagra z kim (czyli jaki dokładnie bilet wylosowaliśmy) dowiemy się dopiero w grudniu po zakończeniu w listopadzie eliminacji i przeprowadzeniu losowania do grup. Wtedy też trzeba będzie zapłacić za pakiety Follow My Team.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.