Facebook Google+ Twitter

Jak zdobyć kwalifikacje na studiach?

Studia. Czas, kiedy młoda osoba zdobywa umiejętności i kwalifikacje na wymarzone stanowisko pracy. Kształcenie jest niezwykle ważne, abyśmy mogli znaleźć pracę, która będzie nas satysfakcjonowała.

Studia. Czas, kiedy młoda osoba zdobywa umiejętności i kwalifikacje na wymarzone stanowisko pracy. Kształcenie jest niezwykle ważne, abyśmy mogli znaleźć pracę, która będzie nas satysfakcjonowała. Jedni wlewają książkową wiedzę do głowy niczym olej do baku, inny tracą ten czas na wieczorne zabawy i nie zaprzątają sobie głowy „bzdurnymi” informacjami. Ile jest takich osób, które nie zwracają uwagi na przyszłość, żyją chwilą i dopiero po ukończeniu studiów z dyplomem magistra, otwierają oczy i okazuje się, że nic przed sobą nie widzą: żadnej możliwości podjęcia pracy i godziwego zarobku? Dlaczego nie korzystają z okazji darmowego doskonalenia umiejętności i zdobywania doświadczenia, które jest tak ważnym elementem w CV? Jest wiele możliwości, między innymi działania w przeróżnych organizacjach lub kołach naukowych.

Dobrym przykładem jest tu Studenckie Forum Business Centre Club – organizacja, która w przeciwieństwie do kół naukowych nie działa tylko na uczelni, ale jest Fundacją Ogólnopolską, która zrzesza ponad 400 członków w całym kraju. Biura działają w 21 regionalnych miastach, co daje możliwość poznania wielu interesujących osób z każdej części naszego państwa. Działając bezpośrednio przy elitarnym klubie polskich przedsiębiorców Business Centre Club, uczymy się odpowiedzialności i zdobywamy cenne doświadczenie, pracując z najlepszymi firmami w Polsce i realizując przy tym aż 7 ogólnopolskich projektów.

Działania podjęte w SFBCC dają możliwość nawiązywania kontaktów, pracy z najlepszymi, a także doskonalenia umiejętności z zakresu realizacji projektów, zarządzania zespołem, pozyskiwania partnerów i mediów.

Dajemy możliwość rozwijania się każdemu, kto taką potrzebę czuje i realizuje założenia projektu sumiennie i z zaangażowaniem. Student, który poznał lub zamierza poznać potrzeby rynku pracy, dostaje od Studenckiego Forum BCC niezbędny pakiet, umożliwiający łatwiejsze znalezienie pracodawcy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.