Facebook Google+ Twitter

Jak zdobyć milion w internecie?

Chyba każdy z nas marzy o własnym domu, i to najlepiej takim za co najmniej milion. Pomysłowy internauta z Wrocławia postanowił, że pieniądze na swój dom zarobi, sprzedając w sieci... wirtualne cegły z reklamami.

Mowa o serwisie DomZaMilion.pl. Idea jest prosta: każdy może wykupić sobie kawałek strony (cegiełkę) wielkości 15x40 pikseli i zamieścić tam dowolny (graficzny lub tekstowy) link do swojej strony. Może to być reklama firmy, ciekawego bloga albo nawet... wyznanie miłości! Gdy wszystkie cegiełki zostaną wykupione, za uzyskane środki powstanie dom. A przed nim stanie tablica, zawierająca powiększoną wersję cegiełek wszystkich reklamodawców.

Co ciekawe, serwis podzieli się zyskami z tymi, którzy zdecydują się wykupić swoją cegiełkę: każdy weźmie udział w losowaniu jednej z pięciu nagród po 10 tys. złotych. Oprócz ciekawej i dość niezwykłej formy promocji, można więc będzie także zarobić niemałe pieniądze.

Twórca serwisu DomZaMilion.pl pomyślał także o fundacjach i organizacjach charytatywnych. Będą one mogły bezpłatnie dodawać cegiełki prowadzące do stron internetowych z ich akcjami czy informacjami. Co więcej, będą miały także szansę na otrzymanie jednej z dziesięciu dotacji po tysiąc złotych każda.

Czy serwis DomZaMilion.pl ze swoim nieco prowokacyjnym hasłem „Kup pan cegłę!” odniesie sukces i pozwoli zbudować wymarzony dom? Jeśli prawdą jest, że im bardziej przewrotny pomysł w internecie, tym większa szansa na powodzenie, można przypuszczać, że tak.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Pomysł wydaje się interesujący, wszak głupich nie sieją... Na szczęście inspiracja pana Dutko - "serwis" onemilliondollarpage - według indeksów archive.org od października 2005 r. nie zdobył żadnego "klienta". Więc może jest jeszcze dla ludzkości nadzieja...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak się to znalazło w serwisie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

(-)

Autor artykułu i osoba kontaktowa na opisanej stronie to ta sama osoba. Fajnie się czyta, kiedy ktoś pisze o sobie "Pomysłowy internauta" :)

Ewidentny spam. Czy redakcja już nie sprawdza takich rzeczy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

zwykła kryptoreklama :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

-
1. projekt nie jest ani nowy ani innowacyjny
tutaj mamy pierwowzór (ma już ładnych kilka lat) http://www.milliondollarhomepage.com/
2. nagrody - trochę to naciągane - wyczuwam przekręt

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.09.2008 08:26

ach, jeszcze minus :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 15.09.2008 08:26

Panie, niech Pan z łaski swojej naprawi te linki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.