Facebook Google+ Twitter

Jak zdobywano Europę?

Jest wiele sposobów zdobywania nowych terenów: najazd, kolonizacja, zależność gospodarcza i ekonomiczna, masowa imigracja, terroryzm.

30 lat temu zaczęły się migracje Turków, potem Palestyńczyków i Hindusów do najbogatszych państw Europy: Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii. Wszyscy wówczas byli zadowoleni, bo do zachodniej Europy napłynęła tania siła robocza. Nikt z rządzących mocarstwami europejskimi, nie przewidział jakie mogą być tego konsekwencje. Niestety, nie postąpiono w stosunku do imigrantów tak jak w Australii, albo zostajesz i przyjmujesz nasze warunki, albo wracaj do siebie

Humanitarny zachód, dał narzucić swoje warunki przez przybyłych z krajów muzułmańskich obywateli, od których dzisiaj odwrotu już nie ma. Francja, która tak chętnie przyjmowała i nadal przyjmuje uchodźców, wybudowała im tysiąc meczetów.
Budowano nawet meczety na terenie parafii chrześcijańskich, a burzono świątynie chrześcijańskie.

Dzisiaj Europa jest już w dużej mierze muzułmańska, a we Francji najbardziej, tam kościoły nie są potrzebne a właśnie meczety. Aby zburzyć kościół pw. Św. Rity, policja brutalnie wyrzucała wiernych, nie oszczędzając nawet księży. Ciekawe, że ci sami policjanci, którzy tak nieludzko i okrutnie usuwali z kościoła chrześcijan, zazwyczaj wchodząc do meczetu zdejmują buciki, by nie urazić islamistów.

Obecnie Francja najbardziej doświadcza „wdzięczności”, muzułmanów w postaci zamachów terrorystycznych. Przybysze z północy Afryki i Bliskiego wschodu doprowadzili do tego, że mamy w Europie potężne zagrożenie. Muzułmanie poczynają sobie na naszym kontynencie coraz śmielej, a rządy Unii Europejskiej potrafią tylko pleść farmazony, zamiast zapewnić cywilizacji europejskiej bezpieczeństwo.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Chciało by się powiedzieć: "Tylko koni żal", ale najbardziej żal cywilizacji Europejskiej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.