Facebook Google+ Twitter

"Jak zostać dobrym Magiem, a nie złym Czarownikiem" - Artur Beling

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-14 22:47

Książka „Jak zostać Dobrym Magiem, a nie Złym Czarownikiem” jest doskonałym przewodnikiem w procesie samorozwoju, swoistą „instrukcją obsługi umysłu”.

 / Fot. okładkaKsiążka „Jak zostać Dobrym Magiem, a nie Złym Czarownikiem” jest doskonałym przewodnikiem w procesie samorozwoju, swoistą „instrukcją obsługi umysłu”. Porusza zagadnienia relacji między ludźmi, socjotechniki, samoświadomości, sztuki twórczego, osobistego myślenia i zadawania pytań.

Artur posługuje się przypowieściami, przykładami i paradoksem, przez co książka daleka jest od poradnikowego gadulstwa. W książce nie znajdziemy zbyt wielu gotowych recept. Zamiast tego pojawia się wiele ważnych pytań. Autor wierząc w potęgę ludzkiego rozumu, prowokuje i namawia do samodzielnego myślenia i podważania utartych przekonań i schematów. Przestrzega przed pułapkami myślowymi, w które wielokrotnie i nieświadomie wpadamy […] Momentami można ją uznać za wywrotową, ale sądzę, że właśnie taka miała być. Poruszająca umysł. Tak, jakby Artur chciał dać cztery główne wezwania: obudź się, myśl, czuj, działaj! To wszystko połączone z ogromnym dystansem do samego siebie i humorem spowodowało, że książkę przeczytałem jednym tchem.

– Piotr Piasecki, trener i konsultant Heidtman & Piasecki

Książka adresowana jest do racjonalistów poszukujących swojej drogi wewnętrznej i polecana wszystkim związanym z tzw. kulturą korporacyjną, a przede wszystkim osobom z syndromem wypalenia.

Artur Beling jest z wykształcenia aktorem i fotografem. Kilkanaście lat przepracował w teatrze na zawodowej scenie. Od młodości imał się różnych zajęć, przeszedł zawodową karierę od robotnika budowlanego i drwala po wykładowcę uniwersyteckiego. Obecnie zajmuje się treningiem rozwoju osobistego i doradza w kampaniach wyborczych.

Szczegóły:
* Rodzaj literatury: Literatura popularnonaukowa
* Wydawca: Novae Res, Gdynia 2009
* Wydanie: Pierwsze
* Liczba stron: 138
* ISBN: 978-83-61194-02-6
* Nośnik: Druk

Nadesłała: Anna Michałek

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.