Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12308 miejsce

Jak zrobić coś z niczego i sprawić tym przyjemność bliskim

Kiedy nadchodzą urodziny bliskich mi osób, moje szare komórki dostają kosmicznego pędu. Umiem z byle czego zrobić coś oryginalnego. Znajomi mówią mi, że mam talent, a ja myślę, że to lata praktyki. Zdecydujcie sami.

Mój mały warsztat. / Fot. Małgorzata MichnowiczDrzewko szczęścia - podstawa. / Fot. Małgorzata MichnowiczOd kiedy pamiętam mój ojciec motywował mnie do ciężkiej pracy i do twórczego myślenia. Ciągle podkładał mi pod nos przedmioty, które generalnie nie miały żadnego przeznaczenia, a z których miałam zrobić coś niezwykłego. Wesołość powodowały u mnie prezenty, które dostawałam od niego. Były to młotki, gwoździe, kombinerki, druty i wiele innych "męskich zabawek". Przeszedł sam siebie, kiedy na urodziny dostałam własną wiertarkę i zestaw wierteł do różnych materiałów oraz instruktaż obsługiwania wyrzynarki.

Drzewko szczęścia - widok z góry. / Fot. Małgorzata MichnowiczDrzewko szczęścia - widok z boku. / Fot. Małgorzata MichnowiczKtoś, kto nie zna mnie ani mojej rodziny, mógłby powiedzieć, że mojemu ojcu brakowało syna. Nic bardziej błędnego, bo mam brata, młodszego tylko o dwa lata. Co kierowało moim ojcem, tego nie wiem. Może zauważył, że jestem tak strasznie do niego podobna i mam talent do robienia "czegoś z niczego" i chciał to utrwalić. Od najmłodszych lat uczyłam się od ojca wszystkiego tego, co on sam potrafił. Kiedy bywał w domu, nie pozwalał mi się bawić, tylko kazał siedzieć przy sobie i obserwować to co robił. Nigdy nie żałowałam, że nie mogłam się pobawić lalkami czy w piaskownicy, nudziło mnie to. Chciałam uczyć się ciągle czegoś nowego, a on mi to dawał z największą radością. I wtedy nie istotne było czy gotuję, szyję czy maluję ściany, sprawiało mi to satysfakcję, a posługiwanie sie młotkiem i wiertarką doprowadziłam do perfekcji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

barbara lipka
  • barbara lipka
  • 04.01.2011 14:19

jakie to hore jeszcze takich komentarzuw nigdy nie widziałam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tomku ja mam po prostu szczęście, że mam takiego ojca :) a nie talent

czy przyjmuje zamówienia? a co ty byś chciał zamówić? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

dziękuję :) za miłe słowa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znakomite hobby, wspaniałe umiejetności i jakaż satysfakcja! Wielki plus (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.