Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6840 miejsce

Jak zrobić udaną imprezę?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-12-15 17:48

Za chwilę sylwester. Po nim czas karnawału. Wiele osób z pewnością oddawać się będzie imprezowemu szaleństwu. Oprócz zabaw w klubach czy dyskotekach, nie zabraknie na pewno prywatek, czy mówiąc współcześnie, domówek.

Domówki to nadal jedne z najpopularniejszych sposobów spędzenia nocy sylwestrowej. Według sondażu GFK Polonia przeprowadzonego w zeszłym roku, Polacy w ostatnią noc roku najchętniej zasiadają przed telewizorem. Tuż za takim rozwiązaniem są prywatki. Impreza u znajomego na pewno dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń, a przede wszystkim jest tańsza niż bal sylwestrowy w jakimś eleganckim lokalu.

Czego potrzeba, by impreza była naprawdę udana? Oczywiście najważniejsi są ludzie, z tym zgodzi się każdy. Na drugim miejscu jest muzyka i klimat. Pytanie zatem brzmi, czy klimat klubowy można przenieść do domu? Oczywiście, że można. Nie da się ukryć, że potrzeba tutaj pewnego nakładu finansowego, ale dostępne dziś na rynku urządzenia, nie są już tak odległe – finansowo – jak jeszcze kilkanaście lat temu.

Dzisiaj można zrobić profesjonalną czy półprofesjonalną imprezę przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym. Lekki sprzęt oświetleniowy z pewnością jest dobrym rozwiązaniem dla mobilnych DJ’ów, którzy oprócz obsługiwania muzycznego w klubac coraz częściej są mile widzianymi gośćmi na domówkach. Ale przecież nie trzeba mieć pojęcia o sztuce DJ, by po prostu włączyć muzykę i też się dobrze bawić. Do tego wystarczy odtwarzacz czy komputer. Każdy może zrobić to sam. No, ale są jeszcze inne elementy, które rozkręcają imprezę.

- Producenci sprzętu dedykowanego miłośnikom klubowych klimatów, swoją ofertę kierują coraz częściej do małych i średnich pomieszczeń, takich jak niewielkie dyskoteki, czy właśnie z myślą o domowych imprezach. Taki asortyment można dostać już za kilkaset złotych – mówi Michał Filipowski, członek zarządu firmy Pro Lighting i sklepu internetowego prosklep.pl.
- Jeśli dobrze poszukać, zestaw, który uatrakcyjni każdą domową zabawę – powiedzmy: wytwornica dymu, centralny efekt świetlny i laser – możemy dostać już za 500 – 700 zł. Wszystko zależy oczywiście od budżetu i asortymentu, który wydaje się dla nas najbardziej odpowiedni. Do 1000 zł z pewnością kupimy sprzęt, którego w domu nie będziemy się wstydzić – dodaje Michał Filipowski.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.