Facebook Google+ Twitter

Jak żyć - Panie premierze

Trzeba doskonale umieć grać, czyli być aktorem. Nowocześnie nazywa się to inteligencja emocjonalna.

Trzeba umieć

Umieć być wesołym, gdy trzeba, smutnym, gdy trzeba. Jednak nie wystarczy tylko chcieć pomóc wyborcom – trzeba umieć pomóc. Samymi chęciami
można się zniechęcić, bo do polityki należy być przygotowanym.

Nowoczesne techniki

Co miałem na myśli mówiąc - do polityki należy być przygotowanym. W obecnej polityce można usiąść w ławie poselskiej i wykonywać polecenia Prezesa, ale nam nie chodzi o łagodnego posła, ale walczącego. Tu dochodzimy do zarzutu, że wszyscy posłowie są wykształceni, ale takim trzeba być.

Może się narodzić

To kolejny dowód, że są wyjątki. Pojawia się poseł, którego nauczono, tego czego powinno nauczyć się Go na uczelni, ale od czego jest demokracja. Demokracja zależy od powiedzenia ; jak cię widzą, tak cię piszą.
Nazywa się to inteligencja emocjonalna, czyli kólko się zamyka. Kto tego nie rozumie musi zdawać sobie sprawę, że jest sterowany, i podejmuje taką decyzję jaką chcą posłowie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

J 56
  • J 56
  • 05.04.2012 18:13

jacy wykształceni posłowie czy senatorowie? Jak ktoś płaci za studia to wcześniej czy pożniej je skończy, bo by się szkoły prywatne rozleciały a głąby nie miałyby gdzie studiować. Z tego co wypowiadają się w telewizji jasno widać ,że studia były robione za kasę . Ludzi na poziomie w sejmie, senacie i rządzie można policzyć na palcach jednej ręki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Tadeusz Pakos
  • Tadeusz Pakos
  • 05.04.2012 14:49

Co z tego że tak mocno są wykształceni ci posłowie i senatorowie, jak to wielkie wykształcenie zajęło im cały MÓZG i nic już nie ma na to by chcieć od siebie coś pomyśleć i zrobić dla POLSKI i NARODU POLSKIEGO inaczej mówiąc
dla OJCZYZNY. Wierzę i to mocno że najbardziej prosty człowiek-POLAK zrobiłby więcej dla swojego kraju a nie tylko dla siebie i swojej rodziny niż te niby wykształcone głowy a powinienem napisać łby.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najlepszy był G. Napieralski gdy wyszedł z małym laptopem i stwierdził, że Jego marzeniem jest, by każdy uczeń miał taki, bo On korzysta z takiego w czasie kampanii. Padło pytanie ;od dziennikarki; za co ?....... Lekko zdziwiony Napieralski odpowiedział ; za pieniądze z ....budżetu. I tu jesteśmy u siebie w domu. Tak może obiecać każdy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A który z premierów naszych, czy obcych coś dał swoim wyborcom? Każdy rząd najpierw musi komuś zabrać, aby komuś dać. Nie podoba się Wam Tusk i zakładacie, że Kaczyński bedzie jakoś inaczej podsuwał te ustawy, a jego posłowie nie będą maszynkami do głosowania?
On już dał pokaz jak w kilkanascie godzin uchwalać ustawę, dzięki której dokonał zamachu na media publiczne. Miał je pod kontrolą jeszcze długo po odejściu z urzędu.
Pan Grzegorz ma rację. Niestety !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Antonio Kresowy
  • Antonio Kresowy
  • 22.08.2011 22:16

Do rzyci z takim zyciem

Komentarz został ukrytyrozwiń

"W porównaniu z USA, to my żyjemy w prawdziwej demokracji, w której przywódcy liczą się ze zdaniem obywateli." Czy to na tym polega prawdziwa demokracja, co ja znalazłem w internecie?
http://www.biurwoland.pl/gordion-kontra-elektrownia-kozienice-i-minister-jan-bury/
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/afera;weglowa;wysocy;urzednicy;z;zarzutami,70,0,676934.html
Takich adresów można znaleźć więcej. Tyle że za duża jednorazowa dawka "trucizny" mogła by zaszkodzić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pozwolisz Grzegorzu, że myślę trochę inaczej. Firma musi przetrwać na rynku, a poseł nie musi. Wybierają posła, też wyborcy, a Firmę ekonomia. Drobna, ale istotna różnica.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A w innych krajach to niby jest inaczej?

- Popatrzcie sobie na USA, gdzie od dziesiątek lat naprzemiennie rządzą te same dwie partie, wszyscy kandydaci na prezydenta należą do tego samego półjawnego stowarzyszenia "Czaszki i Piszczele", żeby zostać kongresmenem człowiek musi być milionerem, a rząd robi dokładnie to czego oczekują od niego korporacje zwyczajnych ludzi mając totalnie w nosie.
W efekcie koncerny naftowe zostały zwolnione z podatków, najbogatsi ludzie płacą je niższe niż najubożsi, rząd tworzy komórki pilnujące praw autorskich, filtruje pocztę swoich obywateli, a co pewien czas organizuje wojnę żeby firmy ochroniarskie, militarne, wywiadowcze i inne tego typu mogły sobie zarobić ekstra.
W porównaniu z USA, to my żyjemy w prawdziwej demokracji, w której przywódcy liczą się ze zdaniem obywateli.

Trzeba żeby ludzie wreszcie otworzyli oczy i pozbyli się idealistycznych oczekiwań w stosunku do polityki, która tak naprawdę zawsze jest bagnem paskudnych interesów...
Normalny człowiek powinien mieć z nią do czynienia uczestnicząc w wyborach i rozliczając polityków z obietnic, czyli traktować partie jak każdą inną firmę. (Przeglądać wnikliwie ofertę zauważając to co "jest napisane maczkiem").

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obiecanki, cacanki . ..... radość. Tak naprawdę to musi na czymś polegać ta kampania, a jak niema się prawdziwego programu, to lepiej obiecać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O wszystkie zgłaszane przez Pana Donalda , czy jego sługi - Panie Grzegorzu - o wszystkie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.