Facebook Google+ Twitter

Jak żyć - poradnik bez cenzury

Studia to impreza! Studenci studentom, baroni bounsu Kuba i Kazik radzą: jak radzić sobie z panią w dziekanacie czy stresem przed egzaminem.

 / Fot. screen ze stronyBlog założony przez studentów prawa "Kubę" i "Kazika" w 2009 roku Jak Żyć cieszy się coraz większą popularnością. Poruszane przez nich tematy są dla studentów bardzo użyteczne. Powtarzane jak mantra słowa "Jak przeżyć..." w tytułach postów dopełniane są kolejno "... w kolejce do dziekanatu", "... czekając w kolejce na egzamin".

Kuba i Kazik, koneserzy lenistwa, baroni bounsu, znani juryści, a przede wszystkim mentorzy i wyrocznie uczą zbłąkane owieczki, jak żyć. Uważają się za nieomylne źródło porad, oczekując wyłącznie pochlebnych komentarzy.

 / Fot. screen ze stronySam podtytuł bloga, Jak żyć pier***** magia", nie pozostawia złudzeń, że ktoś tu coś będzie owijał w bawełnę. Strona cieszy się już 150-tysięczną widownią w ciągu miesiąca i wciąż rośnie.

Z najświeższego posta wyciągnijmy parę cytatów: "grupka wąsatych Januszy", mowa o innych studentach oczekujących w kolejce na egzamin, "koleś z kijkiem w d****" o studencie przejmującym się zbliżającym nieuchronnie zaliczeniem, "dwie rozpaczliwe dziunie" studentki nieprzygotowane do zdania przedmiotu, ale przygotowane wizualnie (krótka spódniczka, pokaźny dekolt, makijaż).

Loża ekspertów, jak się nazywają, nie próbuje nikomu mydlić oczu, wprost opisują swoje przygotowania do zdawania egzaminów, polegające na degustacji trunków takich jak wódka czy piwo. Wspominają o zhakowanym przez siebie komputerze w dziekanacie oraz programie USOS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Majka
  • Majka
  • 28.06.2012 20:36

I to pisze kobieta, straszne.!!!!!!!!!!!!!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.