Facebook Google+ Twitter

Jaka jest cena ręki Napieralskiego

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-06-21 14:33

- Znamy warunki, na których Grzegorz Napieralski udzieli swego poparcia jednemu z kandydatów w drugiej turze wyborów prezydenckich - zapewnia tygodnik "Polityka".

Grzegorz Napieralski łatwo się nie poddaje. / Fot. PAP/Tomasz GzellW najbliższych dniach sztab lidera SLD ma przedstawić projekty kilka projektów ustaw. - Ten z kandydatów, który poprze wszystkie, otrzyma poparcie Napieralskiego - mówi nasz informator z bliskiego otoczenia szefa Sojuszu.

Jest to jednak mało prawdopodobne, z czego doskonale zdaje sobie sprawę jego sztab, bo warunki SLD są zaporowe. To podwyżka płacy minimalnej, rent i emerytur, ograniczenie przywilejów Kościoła katolickiego (Sojusz zastanawia się nad wprowadzeniem jakiejś formy opodatkowania Kościoła oraz nad zdecydowanym ograniczeniem kompetencji komisji majątkowej) oraz wprowadzenie refundacji zabiegów in vitro dla wszystkich par.

- Chcemy do sprawy ewentualnego poparcia podejść czysto programowo. Nie zamierzamy stać się niczyją przystawką - zapewnia nasz rozmówca. - Zarówno Komorowski, jak i Kaczyński uśmiechają się do nas, jeden mówi że nasz szanuje, choć jeszcze niedawno chciał SLD zdelegalizować, drugi zapomina o tym, że w niedalekiej przeszłości ironicznie wypowiadał się na temat Napieralskiego - dodaje.

Więcej na [b]Polityka.pl[b]

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.