Facebook Google+ Twitter

Jaka jest przyszłość blogsfery? Blog Forum Gdańsk startuje już 25 października

Wardęga, Jarosław Kuźniar, Anna Mucha, Kominek, Michael Anti, Denys Kazanskyi. Co ich łączy? Jubileuszowa piąta edycja Blog Forum Gdańsk. Ponad 200 blogerów i vlogerów z kraju i z zagranicy w weekend 25-26 października 2014 spotka się w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

 / Fot. materiały prasowePrelekcje i panele dyskusyjne będą transmitowane on-line na www.blogforumgdansk.pl. "Gdański Teatr Szekspirowski, w którym odbędzie się tegoroczna edycja BFGdansk, skłonił nas do analizy twórczości patrona. Słowa Williama Szekspira – Mówić to mało, trzeba mówić do rzeczy – zainspirowały do poruszenia tak ważnych tematów jak treść, osobowość i doświadczenie – tłumaczy Anna Zbierska, dyrektor Biura Prezydenta Miasta ds. Promocji, organizatora Blog Forum Gdańsk.

- W programie piątej edycji znalazły się nie tylko wystąpienia skłaniające do refleksji i podsumowania zmian w b(v)logosferze, ale także zastanowienia się nad przyszłością i rozwojem b(v)logosfery w kontekście tworzenia treści. Bardzo ciekawie zapowiadają się prelekcje i panele dyskusyjne gości z zagranicy – zarówno tej bliższej, bo z Ukrainy i Kaliningradu, jak i tej dalszej – z Egiptu czy Chin.”

Tradycyjnie podczas gali kończącej tegoroczną edycję Blog Forum Gdańsk zostaną wręczone nagrody w dwóch konkursach: po raz czwarty w konkursie na najlepszy Blog of Gdańsk, a po raz drugi - w konkursie Blog Forum Gdańsk Award w kategoriach: Społecznie Odpowiedzialny Bloger, Wpływowy Bloger, Marka Przyjazna Blogerom.

Szczegółowe informacje oraz program BFGdansk znajdują się na www.blogforumgdansk.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.