Facebook Google+ Twitter

Jaka naprawdę jest Beyoncé

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery nowego "dziecka" Beyoncé – albumu „I Am... Sasha Fierce”. Na światowych i polskich półkach sklepowych wydawnictwo pojawi się 18 listopada.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4d/Beyonce_cropped.jpg / Fot. Malik Shabazz, domena publicznaNa płytę piosenkarka kazała czekać fanom dwa lata. Ściślej mówiąc, to nie na płytę, ale płyty, bo w opakowaniu znajdziemy dwa krążki - "I Am..." i "Sasha Fierce". Wokalistka mówiła o piosenkach na nich zawartych, że to utwory, które pokazują jaka jest naprawdę, kiedy gasną światła po koncercie i kiedy wraca do domu. Według Bee, na albumie pierwszym albumie najważniejsze są słowa.

- Jeżeli chodzi o teksty, to jest to najlepszy album, jaki kiedykolwiek miałam. Jeżeli piosenka nic dla mnie nie znaczy lub o niczym mi nie mówi, nie wrzucam jej na krążek. Druga płyta jest zupełnie inna nastrojowo – energetyczna, pełna szybkich rytmów. „Sasha Fierce” ma pokazać gwałtowne uczicia i energię jaka udziela się Beyoncé na scenie.

Single promujące nową płytę – „If I were a boy” oraz „Single Ladies” – jeszcze przed oficjalną premierą krążka pną się na zagranicznych listach przebojów, a sama Beyoncé święci triumfy. 9 listopada uświetniła galę World Music Awards w Monte Carlo i zgarnęła nagrodę specjalną ceremonii – statuetkę za wybitny wkład w sztukę.

Jaka więc będzie nowa płyta Beyoncé Knowles? Na pewno, jak sama to niejednokrotnie zaznaczała, bardziej osobista i dojrzała, wydana niedługo po 27. urodzinach. Komentarz samej artystki odnośnie jej nowych płyt, zdjęcia promujące album, fragmenty piosenek (a w niektórych wypadkach całe utwory) można znaleźć na jej oficjalnej stronie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.