Facebook Google+ Twitter

Jaki jest fenomen nieśmiertelnej "Mody na sukces"?

Znana, choć nie przez wszystkich lubiana, "Moda na sukces" nadal znajduje się w ścisłej czołówce najchętniej oglądanych seriali. Skąd bierze się jej fenomen?

Okazuje się, że może ona wypełnić pewną pustkę w nas samych. Któż nie chciałby mieć pieniędzy jak lodu, jeździć szybkimi i co ważniejsze - najdroższymi samochodami, mieszkać w przepięknych willach z basenem, a na wakacje jeździć na Hawaje? Co więcej, bohaterowie serialu mogą wielokrotnie się pobierać, nie bacząc na to, czy są bliższą lub też dalszą rodziną, czy byli już małżeństwem czy też nie, i czy ktoś inny nie ma z partnerem trójki nieślubnych dzieci.

Na temat samych bohaterów można stworzyć całą litanię. Mamy tu Ridgea Forrestera, który to aktualnie prowadzi miłosne perypetie z dwiema kobietami: Taylor (znana z tego, że jak szybko zmarła, tak i szybko zmartwychwstała) oraz Brooke, do której z niewiadomych przyczyn kochanek zwraca się "po nazwisku". Jest również nieśmiertelna Stephanie, jednocześnie prawa, czyli sprawiedliwa, miłująca swą rodzinę i tak dalej i tak dalej, jak i lewa - czyhająca, gdzie by tu "wsadzić" swój zgrabny nosek.

Całej reszcie rodziny Forrester, jak i Loganów oraz Marone, należałoby poświęcić prawdopodobnie całą książkę, a i tak śmiem twierdzić, że jedynie Chuck Norris widział wszystkie odcinki tej kultowej telenoweli.

Jedno jest pewne, można ją kochać lub nienawidzić, ale moda na "Modę na sukces" nigdy nie przeminie, ponieważ jest ona tak nieśmiertelna, jak korki na drogach południa Polski. Niestety, jej fani muszą pogodzić się ze zmianą godziny emisji na 11.05. Miejmy nadzieję, że to nie zrazi ich do ukochanego serialu.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

kicia
  • kicia
  • 10.03.2012 13:00

Tak, to prawdziwy fenomen, skoro 19-letni mężczyzna poświęcił temu artykuł :)) Dla mnie ten serial to wielkie goovno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja znam z relacji babci która oglada zawzięcie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 09.03.2012 22:12

No tak , człowiek się wciągnie i ogląda . Można oglądać w internecie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.