Facebook Google+ Twitter

Jaki jest i jaki powinien być wizerunek Wrocławia

Jaki jest wizerunek Wrocławia? Czy miasto to ma konkretną strategię promocyjną? O tym rozmawiali dziś wraz z mieszkańcami Wrocławia specjaliści od public relations.

 

W trakcie konferencji. Fot. Mariusz LehmannKonferencja rozpoczęła się tuż po godzinie 18 w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej We Wrocławiu. Słuchaczami byli głównie młodzi ludzie z różnych wydziałów Uniwersytetu Wrocławskiego oraz zwykli mieszkańcy Wrocławia, którzy chcieli dowiedzieć się, jakie plany ma ich miasto na dalszy rozwój swojego wizerunku. W konferencji wzięli udział również specjaliści: Rafał Czechowski - prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Joanna Delbar - wiceprezes PSPR, Paweł Romaszkan - dyrektor Biura Promocji Wrocławia, dr Andrzej Ostrowski z Uniwersytetu Wrocławskiego i Anna Koryciak z wrocławskiej Agencji A2.

Specjaliści przyznali zgodnie, że Wrocław ma już bardzo dobry PR, ale nie wiedzą czy miasto posiada jednolitą strategię dalszej promocji. Dyskutowano o tym, czy ma plan dalszego rozwoju w tym kierunku. Jednym z ważniejszych projektów jest walka o ściągniecie do Wrocławia Europejskiego Instytutu Technologicznego. Ma to przyciągnąć wielu wybitnych naukowców z różnych dziedzin, którzy mieli by pracować nad nowymi technologiami. Specjaliści twierdzą, że opłaciłoby się to wszystkim mieszkańcom. Projekt, który okazał się najmniej udany, to ściągnięcie ludzi, którzy wyemigrowali za granicę szukać pracy.

 

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Przyznam się szczerze bez bicia nie wysiedziałem do końca ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mi też trochę brakuje, ale plus.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W takim razie plus za relację. Ale niepełny, gdyż mogłeś temat bardziej pociągnąć, podać więcej konkretnych przykładów

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ano proszę:) Jest relacja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.