Facebook Google+ Twitter

Jaki jest współczesny szaman? Rozmowa z Baszą Albionem

Wyznaje ideę – "Szczęście to nie stacja, do której dojeżdża się o czasie, ale szczęście to sposób podróżowania przez życie".

Jak naprawdę wygląda współczesny szaman, uzdrowiciel z prawdziwego zdarzenia, ale i psycholog, zielarz skuteczny? Basza Albion, chociaż posiada naturalny dar jasnowidzenia to nie poprzestał na tym, dążąc do zgłębiania wiedzy ezoterycznej, leczniczej, zielarskiej nie tylko w księgach swych przodków z Podlasia, ale wędrując i czerpiąc wiedzę od Indian w Amazońskiej dżungli, mnichów hinduskich i mieszkańców Tybetu. Droga ta wiodła przez pracę, praktykę przez długie lata, ale on chciał pomagać innym, chciał dzielić się darem i przybył z powrotem dlatego.

Oto jak pokrótce, wygląda olbrzymie streszczenie filozofii szamana XXI – w udzielonym specjalnym wywiadzie, Basza Albion - odsłania przemyślenia i tajniki swojej pracy.

Sebastian Szymczak: Panie Albionie więc na czy polega, pana zdaniem w czasach dzisiejszych dowodów i racjonalizmu misja szamana i wróżbity?
Basza Albion: Fakty są takie, że rozum człowieka jest dość rozumny, ażeby przyznać, że nie umiał jak dotąd znaleźć nic naprawdę pewnego. Jedynie więc próbuje określać naszą kondycję człowieczą – gdzie roi się od cierpień oraz poczucia braku szczęścia. Przyczyny i terapii więc trzeba szukać w każdym z nas, z osobna, a do tego właśnie sprowadza się rola szamana i wróżbity.

Można więc powiedzieć, że jest pan kimś w rodzaju psychologa duszy?
Po trosze tak, bo oczywistym jest, że ciała ludzkiego nie należy nigdy traktować w oderwaniu od jego duszy. Bez względu na to czy ktokolwiek twierdziłby, że nikt nie udowodnił, że dusza istnieje, bo też nie udowodniono tym samym, że jej nie ma. Wiedzieli już o tym w starożytnych Chinach, Indiach a także w Amazonii. Dlatego na powrót odkrywamy co zapomniało wielu i robimy to właśnie dla własnego dobra.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

akazoo1
  • akazoo1
  • 11.07.2012 10:45

Działa. Korzystam z jego usług regularnie bo widzę efekty. Odczynianie złych uroków podziałało i zaczęło mi się w końcu układac w życiu ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
damian
  • damian
  • 29.05.2012 22:28

korzystalem z uslug szamana. Nigdy wiecej, dlaczego? niestety negatywne skutki zlego uroku pokrzywdzona soba czula ponad miesiac. Nie przypuszczalem i nie wierzylem, ze to dzila. mylilem sie....

Komentarz został ukrytyrozwiń
mira kozak
  • mira kozak
  • 30.04.2012 23:13

Byłam i jestem mile zaskoczona. Dużo wiedzy i miły człowiek. pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.