Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19501 miejsce

Jaki rower na komunię?

W czasach, gdy dzieci od najmłodszych lat są otoczone komputerami, a poznawanie ludzi odbywa się „online”, warto krzewić w młodym pokoleniu kulturę fizyczną i namawiać do obcowania z naturą. Najbliższa okazja ku temu będzie w maju.

Coraz częściej na komunię wybieramy polskie rowery

Dostać rower na komunię to było marzenie dla wielu z obecnych ludzi dorosłych. Marzenie często niespełnione. Jeśli już ktoś dostał na komunię swój pierwszy rower, to zapewne był to składak Romet Jubilat, bmx „no name” albo przodek roweru górskiego Kross Hexagon.
Dziś rower nie jest dobrem luksusowym, dlatego szczególnie warto zastanowić się nad obdarowaniem nim dziecka komunijnego. Duża grupa osób decyduje się wspierać rodzime firmy i kupować rowery polskich marek, jak np. rowery Kross. Zwłaszcza, że ich jakość z roku na rok jest coraz lepsza i nie ustępują produkcjom zachodnim.Rozmiar roweru dla dzieckaWybierając rower na komunię musimy brać pod uwagę przede wszystkim wzrost dziecka. Dla dzieci niskich i średniego wzrostu powinniśmy wybrać rower o kołach 24 cale. Idealnym rozwiązaniem będzie któryś z tercetu: Grand Canyon, Kross Level A6 Replica lub Kross Spade Replica. Dla dzieci wyższych od swoich rówieśników lepiej kupić rower na kołach 26 cali - replikę roweru dla dorosłych. Chłopiec będzie skakał z radości, gdy dostanie taki sam rower jakim jeździ jego tata. W tym wypadku można sprawdzić rower Kross Hexagon X3 i Kross Hexagon X5 w rozmiarze XS.Ze sklepu czy z marketu?Ceny rowerów na komunię nie są wysokie, ale na pewno nie każda rodzina może sobie na taki wydatek pozwolić. Mimo wszystko, warto zainwestować w rower markowy, gdyż będzie służył dziecku o wiele dłużej niż marketowe podróbki. Cenę natomiast możemy rozbić na dogodne raty - większość sklepów rowerowych ma taką możliwość. Przykładowe ceny rowerów na komunię zaczerpnięte ze sklepu rowerowego PM Bike Królestwo Rowerów wahają się od 700zł za rowery Grand do 1500zł za rower Kross.Jedno jest pewne: rower na komunię będzie o wiele bardziej korzystny dla zdrowia i rozwoju dziecka niż kolejny komputer, smartfon czy konsola.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.