Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15285 miejsce

Jakich stacji radiowych słucha się w Warszawie?

O tym czego słuchają warszawiacy dowiadujemy się z naszej sondy ulicznej i z najnowszego rankingu słuchalności stacji radiowych.

Jakiej stacji radiowej słuchasz? / Fot. www.sxc.hu- Słucham RMF FM, piosenki rzadko się powtarzają, często puszczają stare przeboje, które po prostu uwielbiam...

- Słucham różnych stacji, jeżeli jakiś kawałek mi się podoba, to zostaję przy danej stacji. Ale jeżeli nie ma nic ciekawego to skaczę po stacjach... Najczęściej zostaję przy Radiu ESKA albo Radiu ZET.

- Pierwszy i Trzeci Program Polskiego Radia, puszczają ładną muzykę.

- Nie słucham radia, mam mp3 i to mi wystarcza...

- RMF Classic, bo grają tam troszkę poważniejszą muzykę.

- Tylko AntyRadio, muzyka alternatywna- czyli najlepsza. Kiedyś były fajne programy z Wojewódzkim, lubię jego ironiczne podejście do tego, co się dzieje w kraju.

To tylko niektóre spośród wypowiedzi w naszej sondzie ulicznej, przeprowadzonej w centrum Warszawy. Większość osób miała pozytywny stosunek do radia - wiadomo, radio to muzyka, a muzyka towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. To właśnie gatunek muzyki i indywidualne preferencje Warszawiaków najczęściej decydują o wyborze ulubionej stacji radiowej. Dodatkowymi atutami mogą być także ciekawe audycje z interesującymi dyskusjami. Słuchacze cenią sobie także, gdy utwory muzyczne grane przez stację nie powtarzają się zbyt często.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

PIN!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy materiał. Dotyczy w jakiś sposób każdego z nas, ponieważ radio często towarzyszy nam podczas dnia. Jak to mówią specjaliści to "medium towarzyszące". Zaskakuje mnie jednak niska pozycja RMF ki i TOK FM-u.
Za artykuł piąteczka. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.