Facebook Google+ Twitter

Jakich stacji radiowych słuchaliśmy najchętniej w wakacje?

RMF FM, Radio ZET, Polskie Radio? Jakich stacji słuchaliśmy najchętniej w wakacje?

Badania Radio Track SMG/KRC A Millward Brown Company pokazują, że stacją radiową, którą najchętniej słuchaliśmy od czerwca do sierpnia było RMF FM. Udział w rynku RMF FM wyniósł 27,8 proc., a w zeszłym roku w tych samych miesiącach wynosił 24,50 proc. co oznacza, że popularność radia wzrosła o 3,3 punktu procentowego.

Drugie miejsce zajęło Radio Zet, które odnotowało spadek o 0,6 punktu proc. Udział w rynku "zetki" wyniósł 16,10 proc. Trzecie miejsce zajął Program 1 Polskiego Radia, którego udział wynosił tak samo jak w zeszłym roku w analogicznym czasie 12,60 proc. Czwarte miejsce zajęła natomiast "Trójka", czyli Program 3 Polskiego Radia. Jej udział w ciągu roku wzrósł o 0,3 punktu proc. i wyniósł wynosił 6,80 proc.

Największy wzrost zanotowała Eska Rock.

źródło: Radio Track SMG/KRC A Millward Brown Company i wirtualnemedia.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

friend
  • friend
  • 11.09.2010 23:26

Czesio! Żal to mi jest Ciebie. Opinia opinią, ale też zachowaj zdrowy rozsądek. Artykuł jest obiektywny. Przedstawia on dane i raczej nikt nie może ich zmienić. Jedynie słuchacze. Więc dlaczego mówisz, że to marny artykuł? Zastanów się 3 razy ... albo nawet 5 zanim coś napiszesz na forum publicznym. A jeżeli jesteś chętny, aby pisać własne - "LEPSZE" materiały to zapraszam do założenia konta na link dodanie swojego zdjęcia i publikowanie swoich materiałów. Jeżeli będą one zawierały takie "mądrości" jak Twój komentarz to wątpię żeby jakikolwiek wydawca puścił którykolwiek z nich do serwisu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Czesio
  • Czesio
  • 11.09.2010 23:14

Co to znaczy najchętniej??? W powyższym przypadku znaczy ...najwięcej, co niestety przekłada się na mizerny poziom prezentowanych audycji, skoro słucha tego najwięcej "słuchaczy". Z mojego punktu widzenia relatywnie słaba tzw. słuchalność daje dużo większe szanse na znalezienie czegoś wartościowego.
Żal czytać takie marne artykuły.
RMF- ciekawe i żywe radio w latach 1989-91. Aktualnie totalna klapa, pozostaje wspominać lepsze czasy. Tym niemniej miastomuzyki to dobra propozycja, a szczególnie RMF Classic, choć nie zapowiadało się to tak dobrze jak obecnie.
Radio Zet- juz od dawna jest to Radio Bzdet..., założyciel przewraca się w grobie.
Trójka jest chyba ostatnią nadzieją na dobry poziom i stosunkowo dużą słuchalność-GRATULACJE!
Osobiście coraz rzadziej słucham radia jako takiego, jest tyle wspaniałych rzeczy w internecie, wystarczy tylko trochę poszukać, żeby odbić się od dna jakie w większości mamy w Polsce. Polecam stronę www.surfmusik.de.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.