Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3020 miejsce

Jakie filmy zobaczymy w kinach od 8 stycznia? Sprawdź premiery filmowe

Od 8 stycznia możemy oglądać w polskich kinach kilka ciekawych nowości. Wśród nich warto wymienić film "Joy" z Jennifer Lawrence czy "Creed: Narodziny Legendy" z Sylvestrem Stallone.

Creed: Narodziny Legendy / Fot. materiały prasoweW 2016 roku czeka nas kilka głośnych premier filmowych. Część z nich możemy już obejrzeć w pierwszych dniach stycznia. W najbliższy piątek, 8 stycznia, do kin wchodzą m.in.: "Creed: Narodziny legendy" - pozycja obowiązkowa dla fanów nieśmiertelnego Rocky'ego czy "Moje córki krowy", ciekawa propozycja autorstwa reżyserki Kingi Dębskiej.
Polecamy premiery kinowe, które pojawią się w kinach 8 stycznia.

Joy. Joy Mangano jest samotną matką z Long Island, która wynajduje mopa i staje się milionerką.

Moje córki krowy. W obliczu choroby jednego z rodziców, siostry postanawiają polepszyć relacje między sobą.

Creed: Narodziny legendy. Obdarzony naturalnymi zdolnościami zamożny młody człowiek, syn Apollo Creeda, przeciwstawia się rodzinie i próbuje sił w boksie. Aby odnieść sukces, zwraca się o pomoc do starego rywala ojca, Rocky'ego Balboa.

Operacja Arktyka. Rodzeństwo postanawia odwiedzić ojca pracującego pod biegunem północnym. Zakradają się do helikoptera ratowniczego, ale na skutek zmiany trasy lądują na opuszczonej wyspie na dalekiej północy. 15 stycznia 2016
Break - na fali. Młody agent FBI dostaje zadanie zinfiltrowania grupy zajmującej się sportami ekstremalnymi, która jest podejrzana o dokonywanie zorganizowanych napadów na korporacje.

Swobodne opadanie. Siedem różnych historii mieszkańców jednego bloku, które łączą tysiące powiązań.

Las samobójców. Młoda Amerykanka przyjeżdża do mrocznego lasu Aokigahara leżącego w Japonii, aby odnaleźć zaginioną siostrę.

(aip)
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.