Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7641 miejsce

Jakie Google wprowadza zmiany w algorytmie wyszukiwania stron www

21 kwietnia firmy, które do tej pory używały stron internetowych nieresponsywnych lub niemobilnych, będą narażone na spadek ruchu na stronie. Takie informacje przedstawiło Google wprowadzając zmiany w algorytmie wyszukiwania

Strony www responsywne i mobilne www.infotech.com.pl / Fot. Agnieszka Przybysz21 kwietnia 2015 r wszystkie firmy, które do tej pory używały stron internetowych nieresponsywnych lub niemobilnych, czyli takich, które nie wyświetlają się prawidłowo w komórkach i na innych urządzeniach mobilnych, będą narażone na spadek ruchu na stronie. Takie informacje przedstawiło Google wprowadzając zmiany w algorytmie wyszukiwania stron www.

Każda strona, która nie została wykonana w technologii responsive lub mobilnej, będzie miała niższą pozycje w wyszukiwarce Google, to spowoduje mniejszy ruch na stronie a tym samym zmniejszy obroty firmy.

Ważne dla Google jest to, aby każdy mógł przeglądać strony www w nowoczesnych technologiach jakim są urządzenia mobilne. Faktem jest, że wiele stron absolutnie się do tego nie nadaje, mała i nieczytelna czcionka skutecznie utrudnia wybranie odpowiedniej podstrony, natomiast rozdzielczość nie dostosowana do urządzeń mobilnych każde biegać nam palcami po stronie, aby wyszukać potrzebne nam informacje.

Warto skorzystać z usług firm, które świadczą usługi informatyczne, aby nie dopuścić do zmniejszenia Page-Rank i pozycjonowania się obecnej strony www.

Firma informatyczna profesjonalnie podchodząca do tematu zaproponuje stronę responsywną i jednocześnie skonstruowaną prawidłowo pod wyszukiwanie w google tzw SEO.

Testuj stronę: https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czyli będzie tak, że strony wysoko usytuowane w google spadną na sam dół? Tylko dlatego, że nie są dobrze widoczne w komórkach. Ciekawe jaki odsetek ludzi korzysta z mobilnych urządzeń?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.