Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9764 miejsce

Jakie mogą być powody ukrywania prawdy o UFO?

Korelacja zjawisk politycznych i zabiegów dyplomatycznych ostatniego okresu każe pochylić się poważnie nad tematem, jaki poruszyło czasopismo popularnonaukowe "Nexus- - Nowe Czasy" w nr 6 (56)/2007 "Powody ukrywania prawdy o UFO".

Kim jest Dr Steven M. Greer?

Jest szefem Projektu Ujawnienie (Disclosure Project) w Stanach Zjednoczonych. Kieruje też poszukiwaniami alternatywnych źródeł energii ze szczególnym uwzględnieniem generatorów wykorzystujących energię punktu zerowego i tak zwanych "over-unity", które wytwarzają więcej energii, niż jej pobierają. Celem jest wyeliminowanie kopalnych nośników energii.

W Krajowym Klubie Prasowym 9 maja 2001 roku w Waszyngtonie Dr Steven M. Greer prowadził konferencję prasową Projektu Ujawnienie. Wystąpiło tam dwudziestu świadków pochodzących ze środowisk tajnych służb, rządowych i wojskowych. Przekazali dane na temat istnienia pozaziemskich form życia oraz kopiowania źródeł napędu ich pojazdów.

Cytat z art. Dr Steven M. Greer

"Po co ta cała tajemnica? Po co ten "czarny" lub inaczej nieformalny rząd w rządzie? Po co to ukrywanie przed społeczeństwem tematu UFO i istot pozaziemskich? To "coś", czyli dane, jest złożone, ale znaczące, z kolei "jak", czyli natura tajnych programów, jest trudniejsze, znacznie bardziej złożone i zawiłe, natomiast "dlaczego", czyli powód tajemnicy, to najbardziej wyzywający ze wszystkich problemów. Mieszczą się one w zakresie od stosunkowo oczywistych, po prawdziwie dziwaczne".

Dlaczego kontrolującym jest tak trudno zmienić tę politykę i doprowadzić do ujawnienia tajemnicy?

Kiedy ustalono, że pojazdy nie są tworem ziemskiego pochodzenia, zadano sobie pytania: Co sprowadziło tu istoty pozaziemskie? Jakie są ich zamiary? W jaki sposób ich pojazdy przemieszczają się z tak fantastyczną prędkością?
Jak można by ich technikę wykorzystać? Jaka byłaby reakcja społeczeństwa? Jaki byłby wpływ takiej wiedzy na systemy geopolityczne, ekonomiczne, socjologiczne, a szczególnie na systemy wartości religijnych?"

Pojazdy znaleziono w różnych miejscach. Najcenniejsze były obiekty na terenie Nowego Meksyku. Ustalono i wykluczono technologie oparte na silnikach wewnętrznego spalania, lamp próżniowych i podobnych osiągnięć naszej techniki. W okresie zimnej wojny, każda nawet niewielka przewaga ze stron układów politycznych mogła skończyć się katastrofą. Wg supertajnego dokumentu kanadyjskiego rządu z roku 1950, sporządzonego przez Wilberta Smitha wiadomo, że temat ten objęty był większym priorytetem niż budowa bomby wodorowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

To co dzisiaj wygląda na fantastykę, jutro moze być realnym faktem, a pojutrze przestarzałą technologią. Chciałbym przestrzec prześmiewców Pana Piotra. Moze się okazać, że jutro on będzie się śmiał z Was. Nie wszystko co wygląda na fantastykę jest fantastyką. Z rachunku prawdopodobieństwa wynika, że nie mozemy być jedynymi rozumnymi istotami we wszechświecie. Stąd istnieje też duże prawdopodobieństwo, że te inne istoty, (być może dużo bardziej rozwinięte intelektualnie od nas) usiłowały lub usiłują nas bezingerencyjnie obserwować tak jak my obserwujemy rozwój innych żywych organizmów na Ziemi. A kto chce, niech się śmieje. Śmiech to zdrowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piotrze, zadajesz trudne pytania. Fantazja wielu zwykłych zjadaczy chleba trzyma przy życiu. Jest Ufo, czy nie? Co za różnica? Ważne, ze jest spór. Mamy o czym myśleć i dyskutować... od czasu do czasu. Tyle wystarczy, bo to i tak już dużo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Skoro zostało utajnione, więc nie możemy dokładnie tego zdefiniować. Jednak na podstawie tworzącego się układu ponad rządami państw jasne jest, że wytworzył się układ wielokierunkowy. Oficjalnie pomiędzy rządami jest inaczej a inaczej n.p. w zakresie współpracy w kosmosie. Nie ma już teraz wyścigu, tylko praca w jedności. Samo wyhamowanie przekazu w środkach masowego przekazu na temat "nowinek" wskazuje na to. Oraz dążenie do ukierunkowania myśli ludzkiej. t.zw. "zaszufladkowanie" społeczeństw.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Fantasta
  • Fantasta
  • 07.04.2012 11:11

Piotr Wierzbicki ciągle o tym UFO .Co to jest UFO ?UFO to jest ;Urojone Fantastyczne Opowieści.
Jednak w fantazji jest również zawarta prawda .Warto poczyta o pierwszym Polaku na Księżycu -panu Twardowskim . Kiedyś była to fantazja a dzisiaj jest normalne .Również warto poczytać o kapitanie Nemo .Także fantazja dawno stała się realnością .Warto rowniez poczytać o ludach żyjących na Saharze, który mówią o gwiazdach , a które są powtórnie w obecnych czach odkrywane .
Warto również skonfrontować już wiedzę z medycyny z tą ;Jak Pan Bóg z zebra Adama stworzył Ewe .
Wiemy już dzisiaj ,że człowiek -nie bóg -, może z jednej komórki macierzystej np. z zebra , zrobić taką sama komórkę .Mamy już sklonowane przecież owce,myszy , świnie( genetycznie najbliższe rodzajowi ludzkiemu , nie małpy , ale właśnie świnie) a więc ssaki .Jeszcze trochę a okaże się ,że Darwin się mylił .Również się okaże , że nie Bóg stworzył człowieka,a inna istota -nie ludzka ale ta z kosmosu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warto zacytować: "W okresie prezydentury Eisenhowera przedsięwzięcia związane z UFO i istotami pozaziemskimi były rozczłonkowane i realizowane z dala od prawnego, konstytucyjnego łańcucha dowodzenia, nadzoru i kontroli."

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, ale kto robi takie prezenty, że od najwięcej płacącego państwa Europy dla Rosji za nośniki energii, Polska płaci jeszcze więcej o 10%?! Trzeba być chorym na umyśle!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trochę sceptycznie to widzę, szczególnie gdy koszt litra benzyny dobija do 6 zł

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kwartalnik NEXUS-NOWE CZASY to nie fantastyka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
rak
  • rak
  • 05.04.2012 21:49

Niektórzy ludzie powinni trochę mniej czytać i oglądać fantastyki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
potato
  • potato
  • 05.04.2012 18:23

Jednak po wtórnym sprawdzeniu działa(widocznie cos chwilowo zastrajkowało).
Jest tego 2-częsci.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.