Facebook Google+ Twitter

Jakie zdanie ma pan Adam Małysz w kwestii kiszenia ogórków?

Gdyby na poważnie przyjąć, że sukces sportowy daje nieograniczone prawo do wypowiadania się w absolutnie każdej sprawie, to w roli autorytetów powinni występować także M. Gortat - bo ładnie wsadza albo A. Gołota - bo mocno wali w mordę.

Lubię Małysza, niekoniecznie lubię J.Kaczyńskiego, ale nie wydaje mi się, żeby Jarosław Kaczyński albo ktokolwiek inny musiał uzgadniać swoje stanowisko z kimś takim jak Adam Małysz.

Małysza uwielbiam jako sportowca, wysoko cenię jego sportowe sukcesy, ale nigdy nie dopuszczę myśli, że skakanie na odległość 200 metrów dało mu prawo do występowania w roli AUTORYTETU i WYROCZNI w sprawach społecznych czy politycznych.

Owszem, każdy może mieć zdanie w dowolnej sprawie i głośno je wypowiadać.

W przypadku pana Adama M. brak jednak podstaw do twierdzenia, że jego dorobek życiowy - oczywiście pozasportowy - i uzyskane doświadczenie życiowe są przesłankami do pełnienia zaszczytnej roli absolutnego autorytetu społecznego.

Niesmak budzą także zabiegi Donalda Tuska w sprawie dyskusji Kaczyński-Małysz.

Gdyby stanowisko D. Tuska przyjmować na poważnie, to prawo do sterowania życiem innych ludzi należałoby dać także R.Kubicy - bo szybko jeździ, M.Gortatowi - bo ładnie wsadza, J.Kowalczyk - bo szybko się ślizga, C.Ronaldo - bo ma mocnego kopa, L.Messiemu - bo robi ładne kiwki, albo A.Gołocie - bo mocno wali w mordę.


PS. A jakie zdanie ma pan Adam Małysz w kwestii kiszenia ogórków? Chciałbym je poznać, ponieważ obawiam się, że w przypadku zwycięstwa jego politycznych mecenasów w najbliższych wyborach, kiszenie ogórków zostanie całkowicie zakazane - oczywiście gdyby pan Adam Małysz ogórków kiszonych nie lubił.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.