Facebook Google+ Twitter

Jakość w 3D! Multimedialna ekspozycja McDonald’s w Szczecinie

  • Źródło: Artykuł sponsorowany
  • Data dodania: 2014-11-19 13:54

Już w najbliższy weekend przed Centrum Handlowym Ster odbędzie się wyjątkowy pokaz McDonald’s wykorzystujący najnowsze techniki prezentacyjne. Dzięki interaktywnym instalacjom uczestnicy pokazu otrzymają wyjątkową okazję, by zajrzeć do świata jakości McDonald’s.

 / Fot. materiały prasoweJedyna w swoim rodzaju multimedialna ekspozycja McDonald’s jest zainstalowana na mobilnej platformie ciągniętej przez wielką amerykańską ciężarówkę. Ekspozycja obejmuje 3 części:

 / Fot. materiały prasowe- Panele 3D, dzięki którym będzie można wirtualnie „dotknąć” surowców, z których przygotowywane są produkty w McDonald’s;
- Kino 3D, w którym widzowie będą mogli obejrzeć uprawy warzyw dla McDonald’s;
- Gogle Vrizzmo 3D, dzięki którym będzie można zajrzeć do kuchni restauracji McDonald’s.

 / Fot. materiały prasoweGoście będą oprowadzani przez pracowników McDonald’s w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00 – 18:00. Wycieczka po wirtualnym świecie trwa około 15 minut. Na jej zakończenie uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w krótkim teście oraz liczyć na jak najbardziej realny poczęstunek.

 / Fot. materiały prasoweMobilny pokaz McDonald’s odwiedzi w sumie 13 miast w całej Polsce. Odbywa się on w ramach akcji „Nasze produkty, Twoje pytania”, której ważnym elementem jest również strona internetowa www.twojepytaniado.mcdonalds.pl. Prezentowane na niej treści dotyczą dostawców firmy i jakości produktów. Poprzez stronę użytkownicy mogą również zadawać pytania na wszelkie tematy dotyczące oferty produktowej firmy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

A ten niedopieszczony biedaczek, mimo że sponsorowany, nie przekroczył jeszcze setki odsłon

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa Panie Arturze. Chyba McD nie wpłacił jeszcze pieniążków na konto redakcji, skoro tekst jest taki lekki. Inny tekst sponsorowany jaki przyuważyłem, o samochodach, został wywindowany na same szczyty redakcyjnych łam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Darku, ale za to juz wiemy, gdzie Mcdonald's ma jakość. W 3D ! ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witamy nowego Dziennikarza Obywatelskiego :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.