Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16165 miejsce

Jaktosierobi.pl czyli internetowy seksualny edukator

Seksualność jest integralną sferą życia człowieka. Bywa bardzo ważnym źródłem energii, przyjemności, ale także lęków i frustracji. Zajęcia z edukacji seksualnej są okazją do obalenia wielu mitów i wyjaśnienia wątpliwości.

Właściwie prowadzona edukacja seksualna w szkole pozwala młodzieży m.in. w pozytywny sposób podchodzić do własnej seksualności, zwiększa szanse na stworzenie szczęśliwych związków, stwarza szansę sprostowania błędnych informacji docierających do młodych ludzi, pomaga młodzieży uniknąć problemów związanych z prowadzeniem życia seksualnego, wpływa na zmianę stosunku do mniejszości seksualnych, poprawia jakość współżycia seksualnego.

 / Fot. http://www.flickr.com/Dodawania, mnożenia czy procentów uczy się w szkole, natomiast o seksie można sobie coś znaleźć samemu, jeśli się bardzo chce.

Twórcy jaktosierobi.tv podjęli się piekielnie ciężkiej roli Seksualnego Edukatora w polskim internecie. Serwis w założeniu twórców ma dostarczać młodym ludziom pomocnych informacji w zakresie edukacji seksualnej. Zastanawiające dla mnie jest forum, na którym widzimy wpisy w języku rosyjskim. Zadałem pytanie twórcom portalu próbując to wyjaśnić, ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
 / Fot. jaktosierobi
Czy oddając młodym internautom zbiór wychowawczych filmów będą potrafili spełnić swoje zadanie? Czy mamy w Polsce zapotrzebowanie na tego typu inicjatywę?

Oto kilka filmów:

Ogólne:
1) Jak całować namiętnie?
2) Orgazm
3) Różnice płci
4) Pierwszy raz
5) Punkt G
6) Co jest sexy?
7) Czy antykoncepcja to wyłącznie sprawa kobiet?
8) Problemy z wytryskiem
9) Problemy seksualne kobiet
10) Zdrada
11) Związki na odległość
12) Jak sobie radzić z zazdrością?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dziecko mojej sąsiadki zapytało, mamusiu skąd ja się wziąłem? Synku, jakby Tobie powiedzieć? aha jesteś od bociana. Mamusiu, Ty taka fajna laska, a tatuś bociany zapładnia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.