Facebook Google+ Twitter

Jakub Gierszał zagra po raz pierwszy w komedii

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-06 11:36

Po rolach w "Sali samobójców" i "Wszystko co kocham" został okrzyknięty polskim Jamesem Deanem. Jakub Gierszał za chwilę znów pojawi się na dużym ekranie. Tym razem w komedii!

 / Fot. www.i-film.eu/materiały prasoweJeden z najbardziej wyrazistych aktorów młodego pokolenia, określany jako “amant o magnetycznym spojrzeniu” – Gierszał do tej pory wcielał się w role buntowników, zachwycając dramatyzmem swoich niepokornych i charyzmatycznych postaci. „Nie starałem się nigdy budować jakiegokolwiek wizerunku, a na pewno nie buntownika…“ – komentuje Jakub Gierszał i w najnowszym filmie Kondratiuka pt. „Milion dolarów” daje temu dobitny wyraz.

Jego uroczy, choć niespecjalnie lotny umysłowo bohater, będzie musiał zmierzyć się z niespodziewanym zrządzeniem losu – milionem dolarów na koncie, piękną blondynką u boku oraz grupą “życzliwych” sąsiadów, którzy ostrzą sobie apetyt na walizkę “zielonych”.

Obok zaskakującej kreacji Kuby Gierszała, w filmie zobaczymy perełki aktorskie w wykonaniu Joanny Kulig, Tomasza Karolaka, Kingi Preis, Rafała Mohra i Hanny Konarowskiej. “Milion dolarów” trafi do kin już 13 maja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

natalia j.
  • natalia j.
  • 09.05.2011 13:30

Można miec apetyt na cos, ale nie można sobie ostrzyć apetytu. Ostrzyć to można sobie zęby na coś. błąd frazeologiczny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.