Facebook Google+ Twitter

Jakub Gierszał zagra po raz pierwszy w komedii

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-06 11:36

Po rolach w "Sali samobójców" i "Wszystko co kocham" został okrzyknięty polskim Jamesem Deanem. Jakub Gierszał za chwilę znów pojawi się na dużym ekranie. Tym razem w komedii!

 / Fot. www.i-film.eu/materiały prasoweJeden z najbardziej wyrazistych aktorów młodego pokolenia, określany jako “amant o magnetycznym spojrzeniu” – Gierszał do tej pory wcielał się w role buntowników, zachwycając dramatyzmem swoich niepokornych i charyzmatycznych postaci. „Nie starałem się nigdy budować jakiegokolwiek wizerunku, a na pewno nie buntownika…“ – komentuje Jakub Gierszał i w najnowszym filmie Kondratiuka pt. „Milion dolarów” daje temu dobitny wyraz.

Jego uroczy, choć niespecjalnie lotny umysłowo bohater, będzie musiał zmierzyć się z niespodziewanym zrządzeniem losu – milionem dolarów na koncie, piękną blondynką u boku oraz grupą “życzliwych” sąsiadów, którzy ostrzą sobie apetyt na walizkę “zielonych”.

Obok zaskakującej kreacji Kuby Gierszała, w filmie zobaczymy perełki aktorskie w wykonaniu Joanny Kulig, Tomasza Karolaka, Kingi Preis, Rafała Mohra i Hanny Konarowskiej. “Milion dolarów” trafi do kin już 13 maja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

natalia j.
  • natalia j.
  • 09.05.2011 13:30

Można miec apetyt na cos, ale nie można sobie ostrzyć apetytu. Ostrzyć to można sobie zęby na coś. błąd frazeologiczny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.