Facebook Google+ Twitter

Jakże wielu z nas może się przytrafić to samo?!

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2009-06-11 11:12

"Trafiona przez piorun stałam u bram Nieba i piekła..." - niesamowite przeżycie dr Glorii Polo.

 / Fot. VOX DOMINIKsiążka "Od złudzenia do prawdy" to osobiste świadectwo pani dr Glorii Polo, kolumbijskiej dentystki. To, o czym opowiada wydarzyło się 5 maja 1995 r. na Uniwersytecie Narodowym w Bogocie, stolicy Kolumbii, około godziny 16.30.

Był deszczowy piątek, Polo szła razem ze swoim mężem oraz siostrzeńcem w stronę wydziału stomatologii, by wypożyczyć kilka potrzebnych książek. Ona wraz z siostrzeńcem szli razem pod małym parasolem, jej mąż zaś miał płaszcz nieprzemakalny i szedł wzdłuż głównego muru biblioteki, by uchronić się przed deszczem. Podczas gdy omijali kałużę, nie zauważyli, że zbliżali się do alei drzew. Gdy przeskakiwali większą kałużę, uderzył w nich piorun.

Piorun trafił siostrzeńca od tył i spalił jego całe wnętrzności. Na zewnątrz pozostał nienaruszony. Co do kobiety - piorun przeszedł przez jej ramię i w straszliwy sposób spalił całe jej ciało, wewnątrz i na zewnątrz. Całe jej ciało było wskutek tego silnego uderzenia pioruna zwęglone, jej piersi zniknęły. Przede wszystkim po lewej stronie, tam gdzie wcześniej była pierś, teraz była wielka dziura. Nie miała już ciała. Zarówno żebra, brzuch, podbrzusze, nogi i wątroba były całkowicie zwęglone.

Kobieta była już praktycznie martwa, lekarze nawet nie chcieli podejmować jakiejkolwiek próby ratunku, skazując ją z góry na śmierć. Jednak on powróciła i to z nowym ciałem! Wszystko to co przeżyła będąc tam, po drugiej stronie, spotkanie ze swoimi rodzicami oraz z Miłosiernym Panem, opisuje w książce.

Miała ona sposobność zajrzenia do swojej Księgi Życia, mogła raz jeszcze ujrzeć to co czyniła w swoim życiu, ale nieco inaczej. Wszystko było widoczne bardzo jasno, bez tajemnic. Widziała co działo się z osobami, które grzeszą oraz to co dzieje się z nimi po śmierci, jakże wielki ból one muszą cierpieć.

Książka jest niesamowita, myślę, że powinien ją przeczytać każdy człowiek zarówno ten wierzący jak i ten niewierzący. Zmusza ona do wielkich refleksji nad swoim życiem, nad tym co tak naprawdę jest w życiu ważne...

Wielu także zastanawia się co czeka nas po śmierci, jak wygląda piekło oraz niebo... osoby, które nadal pragną takiej wiedzy powinny czym prędzej sięgnąć po tę lekturę!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.