Facebook Google+ Twitter

Jan Kulczyk strategicznym sponsorem polskich olimpijczyków

W Centrum Olimpijskim, Polski Komitet Olimpijski podpisał dzisiaj umowę z Kulczyk Investments o strategicznym sponsoringu polskich olimpijczyków. Firma Kulczyka do następnych igrzysk w Rio de Janeiro zasponsoruje PKOL kwotą 30 mln zł.

 / Fot. Piotr Drabik/wikimedia/CC-BY-2.0Jeden z najbogatszych polskich biznesmenów Jan Kulczyk postanowił wspomóc polski ruch olimpijski. I to niebagatelną kwotą. Do następnych letnich igrzysk w Rio de Janeiro jego firmy będą przekazywać PKOL po 7,5 mln zł rocznie, co daje łączną kwotę 30 mln zł i podwaja budżet PKOL.

Prezes PKOL Andrzej Kraśniki stwierdził, że "to największa dotacja w historii naszej organizacji i jedna z największych w historii polskiego sportu", informuje www.pb.pl.

Jan Kulczyk po podpisaniu umowy powiedział w www.pkol.pl: „Jeszcze do niedawna obowiązywała zasada - myśl lokalnie, działaj globalnie. Dzisiaj obowiązuje już - myśl i działaj globalnie. Sport jest zjawiskiem globalnym, sport nie dzieli, a łączy”. Dodał też, że w sporcie ważniejsza od medali jest rywalizacja prowadzona w duchu fair play i szacunek do rywala oraz że sport daje ludziom wspaniałe i niezapomniane emocje i uczucia.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

kasia
  • kasia
  • 25.07.2012 12:30

A ja nie mam zamiaru się poddawać. Już w openie byłam, teraz pomogą mi przeanalizować oferty i wybrać coś najodpowiedniejszego dla mnie. Mam nadzieję, że pójdzie sprawnie i na dniach się coś ruszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gość
  • gość
  • 24.07.2012 22:55

fajnie by było mieć chociaż część kasy jaką ww pan.no ale nam nie pozostaje nic innego jak zadowolić się tym co mamy. przy takich zarobkach i wysokich cenach nie mamy co marzyć o lepszej przyszłości..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.