Facebook Google+ Twitter

Jan Pietrzak: Dlaczego w stolicy nie ma pomnika bohaterów Bitwy Warszawskiej?

Jan Pietrzak w rozmowie z Jarosławem Kuźniarem stwierdził, że polskie władze, panicznie boją się Rosji i dlatego nie chcą postawić pomnika polskich bohaterom Bitwy Warszawskiej.

Znany satyryk stwierdził, że jest to jedna z najważniejszych bitew w historii Europy, dzięki której Polacy zatrzymali rozprzestrzeniający się bolszewizm. "Może mi Pan, powiedzieć, dlaczego nie ma polskiego pomnika w tej sprawie?" - pytał Pietrzak Kuźniara. "Przecież w Warszawie są pomniki, miejsca, w których czci się pamięć Rosjan - dodał".

W opinii satyryka, taki stan rzeczy
wynika z tego, że kolejne polskie władze nie chcą drażnić rosyjskiego niedźwiedzia: "Czy my jesteśmy suwerennym państwem" - pytał Pietrzak.

Pietrzak rozmawiał z Kuźniarem również o wczorajszych obchodach katastrofy smoleńskiej. Dziennikarz TVN24 pytał satyryka, czy nie czuje się źle w towarzystwie ludzi, którzy zieją nienawiścią. Pietrzak odpowiedział mu, że nie widzi tego problemu w ten sposób, zauważa jednak, że ludzie związani z Gazetą Polską, zapraszają go, aby śpiewał swoją piosenkę "Żeby Polska była Polską", czego nie czyni TVN oraz inne media: "Za mało jest dzisiaj Polski w Polsce"- dodał. Dlaczego? Między innymi z powodu obecnej władzy, która jest według Pietrzaka, antynarodowa i niszczy polskość.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

picza
 • picza
 • 11.04.2012 16:37

Starcze Pietrzaku ! Zrobiłeś majątek dzięki komunie. Wyzyskałeś ludzi bardziej od niej, a teraz pora na spoczynek poruczniku LWP ! Nie zapominaj o korzeniach ! Czas przypodobania ludziom to przeszłość, pora spać błazenady dość. Jeno ulica ci została....

Komentarz został ukrytyrozwiń
Inka
 • Inka
 • 11.04.2012 14:06

Matoły nami rządzą - taka jest prawda.... tchórzliwe Matoły. Matoły, które nic nie mogą!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
 • kutas
 • 11.04.2012 13:47

obecna wladza ma sie dobrze.wybralismy ja w demokratycznych wyborach.ona nie musi tupac nozka. tak rzadzil jaroslaw i dotupal w swiecie byl ignorowany wysmiewany .dla kraju lata rzadzenia pisem to byla zapasc.tupajac nozka rzadzili w sredniowieczu krolowie i cesarzowie.dzisiaj zyjemy w innym swiecie ale do niektorych kapusciannych glowek to nie dochodzi

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 11.04.2012 13:41

Kundli mamy przy władzy, i to jest przykre! Staliśmy się jakimś dziwnym krajem buforowym między Rosją a Niemcami! Kążdy sąsiad jak z lewa tak z prawa, robi z nami co chce ! - a my tylko się przyglądamy(tzn. rząd). Jak inaczej ten rząd nazwać!? jak nie agenturą!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Waldek
 • Waldek
 • 11.04.2012 12:47

Obecny rząd boi się nawet tupnąć nóżką; by nie obrazić Putina ,taki mamy frajerski i tchórzliwy rząd!
Ciuli mamy nie rząd!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kutas
 • kutas
 • 11.04.2012 11:22

TVN nie zaprasza pietrzaka bo to mierny spiewak.ustepuje znanemu artyscie ze samoobrony leszkowi milerowi.polske marzen pietrzak moze pielegnowac do woli w otoczeniu swoich na marszach i obchodach

Komentarz został ukrytyrozwiń
erk
 • erk
 • 11.04.2012 11:10

Może obecna władza jest wybrana przez elektorat,który nie chce "polskości"i "narodu",którego samozwańczym reprezentantem próbuje być, nie wiedzieć czemu,Pietrzak?Poza tym,kimże i gdzie ,byłby dzisiaj Pietrzak,gdyby nie uważał,że "za mało jest dzisiaj Polski w Polsce"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.