Facebook Google+ Twitter

Jan Pietrzak: "Madonna wrzeszczy, piszczy, podskakuje, kręci tyłkiem" [Wideo]

Jan Pietrzak jest neofitą, a tacy, jak wiadomo, są najgorsi. Urodził się w 1937 r. Był w wojsku (ludowym), studiował na kursie wieczorowo-zaocznym na Wydziale Socjologii Wyższej Szkoły Nauk Społecznych przy KC PZPR, którą ukończył w roku 1968. Był członkiem Związku Młodzieży Polskiej, a także Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

 / Fot. W24A jednak, w roku 1968, w tym samym, w którym uzyskał dyplom najbardziej politycznej uczelni w kraju, założył "Kabaret pod Egidą". Jako kabareciarz zasłynął satyrą polityczną, komentującą ówczesną sytuację społeczno-polityczną i wymierzoną w ustrój PRL. Cóż za niewdzięczność! Był bardzo popularny i lubiany, a jego pieśń "Aby Polska była Polską", utożsamiana była swego czasu z hymnem narodowym.

Po latach przyznał w wywiadzie dla Rzeczpospolitej (1994): "Nie miałem nic przeciwko zastanej rzeczywistości. Nie walczyłem z nią, ja z niej wyrastałem - byłem w ZMP, w partii. Socjalizm brałem wprost (...)".

W roku 1995 ubiegał się o fotel prezydencki, w 2005 został członkiem Honorowego Komitetu Poparcia Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich, a w 2007 r. oficjalnie poparł Prawo i Sprawiedliwość w wyborach parlamentarnych, a także zasiadł w komitecie honorowego poparcia PiS-u. W 2010 r. był członkiem Warszawskiego Społecznego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich.

Wielu próbuje zaistnieć w polityce. Jan Tomaszewski, legendarny bramkarz kadry narodowej sprzed lat, także próbował swych sił. Nic o nim nie słychać po niefortunnej wypowiedzi. Został po nim tylko absmak.

Teraz Jan Pietrzak wpisuje się idealnie w retorykę PiS, tworząc felietony, które można obejrzeć na YouTube.


W załączonym materiale wideo lekceważąco wyraża się o Madonnie, która ma wystąpić w Warszawie. Nie omieszkał również powiedzieć kilku słów na temat prawdziwych i nieprawdziwych Polaków. Ciekawe, kiedy przedobrzy i nadepnie na jakiś ukryty odcisk prezesowi? Będzie musiał przepraszać, albo, tak jak jego imiennik Tomaszewski, zostanie postawiony do kąta. Aż chce się zanucić "Po co wam to było?". Tak umierają legendy.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

JW@ - wytykanie komuś śmierci rodziców nie jest ładne... (Że tak oględnie napiszę).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla Ciebie Mirku K mogę być wszystkim, czym tylko chcesz, nawet wielbłądzicą, tylko nie wiem czy wolisz dwu-czy jednogarbne:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
gronostaj
  • gronostaj
  • 28.07.2012 09:56

ale ***doli ten Pietrzak

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 28.07.2012 09:15

@Wink Ty sieroto ..... o czym mówisz ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wolałem jak robił kabaret. Takie tam były fajne skecze i monologi, a teraz siedzi i gada takie rzeczy, że aż żal słuchać. :) Wytrzymałem tylko 1:07. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 27.07.2012 20:58

Jak Jan Pietrzak jest neofitą - to Ty Beatka, jesteś idiotką składaną idiotką na zawiasach!

A co do Madonny to są gusty i guściki - to jest Show dla lemingów o IQ67 małpiej inteligencji.

No i akurat koncert w tak ważnym dniu w dniu Powstania Warszawskiego - uważam to za celowe działanie idiotów, prymitywnych idiotów z Warszawskiego Ratusza z HGW na czele!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.