Facebook Google+ Twitter

Jan Rokita w autobusie linii 506

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-01-17 16:45

Widzieliście Jana Rokitę w autobusie? Nie? To przeczytajcie.

Warszawski autobus linii 506. Wsiada do niego... Jan Rokita z Platformy Obywatelskiej. Pasażerowie patrzą na niego z niedowierzaniem. Zapewne wielu zadaje sobie w myślach pytanie: "Czemu ten Rokita korzysta z komunikacji miejskiej? Przecież może jechać autem sejmowym".

Po wejściu do starego ikarusa polityk wyciągnął z kieszeni jednorazowy bilet normalny za 2 złote i 40 groszy i skasował go. Nie musiał, gdyż ma poselski immunitet, dzięki któremu może bezpłatnie jeździć wszystkimi środkami komunikacji miejskiej. W autobusie po każdym przystanku robiło się coraz tłoczniej. Jan Rokita usiadł na wolnym miejscu. Dał przykład młodzieży, gdy ustąpił miejsca starszej kobiecie.

Na kolejnym przystanku do pojazdu wsiadł kontroler biletów. Nasz "bohater" grzecznie przywitał się z "kanarem" i okazał mu skasowany bilet. Kontroler patrzył na niego trochę z zadowoleniem, trochę z niedowierzaniem.
Kiedy poseł wychodził z pojazdu, pomógł młodej matce wynieść dziecięcy wózek po stromych schodach. Ciekawe, czy polityk robił to dlatego, bo dziś miał dobry dzień i był wesoły, czy może taki jest, czy po prostu chciał kilka punktów do słupka popularności PO...

– To nic niezwykłego. Po prostu pan poseł codziennie korzysta z komunikacji miejskiej – mówi dla Wiadomości24.pl Karol Walczuk, asystent Jana Marii Rokity.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

(+) Plus za materiał polityczny, ale apolityczny. I wielki plus dla Jana Rokity. Nawet jeśli to by było "tylko na pokaz" (w co nie wierzę), to i tak godne pochwały. I naśladowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie też się zdarzyło natknąć na p. Rokitę w autobusie komunikacji miejskiej w stolicy. Ale czy to był autobus akurat linii 506 to za to nie ręczę :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

*To nic niezwykłego. Po prostu pan poseł codziennie korzysta z komunikacji miejskiej – mówi dla link Karol Walczuk, asystent Jana Marii Rokity.* - asystenci jadą do roboty autami a Rokita autobusem? Wg mnie to dla popularności jeździ.

Komentarz został ukrytyrozwiń

człowiek jak każdy inny...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.01.2007 21:31

może musiał się gdzieś dostać, może to kaprys taki, wiadomo wszakże iż Jan Rokita nie ma przwa jazdy, kiedyś przez to spóźnił się do radia zet na wywiad bo kierowca nie przyjechał po niego, ale z saskiej kępy na żurawią miał niedaleką drogę po moście

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.01.2007 18:33

Rokita okazuje się diablo ludzkim zwierzęciem politycznym

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • . .
  • 18.01.2007 13:02

To mi się podoba...
Cieszę się:).

Komentarz został ukrytyrozwiń

I tak to - co zwyczajne, staje się niezwyczajnym...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 17.01.2007 18:40

To nic nowego. Rokita już taki jest. Uważa że polityk nie powinien mieć przywilejów i zachowuje się tak jakby ich nie miał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie on jeden zresztą, ale plus za pokazanie, że polityk też człowiek

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.