Facebook Google+ Twitter

Jan Tomaszewski nie jest już członkiem Klubu Wybitnego Reprezentanta

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-06-28 15:01

Po tym jak Władysław Żmuda, przewodniczący Klubu Wybitnego Reprezentanta, podjął próbę usunięcia Tomaszewskiego z klubu, ten sam zrezygnował.

 / Fot. HuBarCC BY 2.5, Fot. Andrzej Hrechorowicz/PAPZnany bramkarz, były reprezentant Polski po ostatnich swoich wypowiedziach na temat naszej drużyny na Euro 2012, narobił sobie wielu wrogów. Przypomnę; że Tomaszewski powiedział, że "wstydzi się takiej reprezentacji, w której grają obcy zawodnicy - nie Polacy". Mówił również, że nie będzie kibicował takiej reprezentacji. Za to, między innymi został zawieszony jako poseł w klubie PiS, na jeden miesiąc. Właśnie teraz mija okres tego zawieszenia i Jan Tomaszewski jest już pełnoprawnym członkiem klubu PiS.

Władysław Żmuda przewodniczący "KWR" wystąpił z wnioskiem o wykreślenie nazwiska Jan Tomaszewskiego z listy członków Klubu Wybitnego Reprezentanta. Po tych informacjach, Tomaszewski sam zrezygnował z bycia w Klubie. Dla radia TOK FM powiedział: - "Rezygnuję z Klubu Wybitnego Reprezentanta, jeśli tak koledzy sobie życzą". - Dodał, że zdania już nie zmieni i od tej pory jest już byłym członkiem klubu.

"Mam nadzieję, że PZPN nie wystąpi do narodu polskiego, żeby wykreślić z pamięci nazwisko Jan Tomaszewskiego" - zakończył w swoim stylu.

Według mnie, jak tak dalej będzie postępował pan Jan, to za parę lat, nikt (oprócz niego), nie będzie pamiętał, że był on bramkarzem. Wszyscy będą pamiętać; posła i
człowieka, któremu wiecznie coś się nie podoba.

Znajdź nas na Google+



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (33):

Sortuj komentarze:

cdk
  • cdk
  • 29.06.2012 20:51

"Jan Tomaszewski nie jest już członkiem Klubu Wybitnego Reprezentanta" - on jest członkiem, tylko inaczej na tego członka się mówi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
biedron prezes
  • biedron prezes
  • 29.06.2012 18:30

Jest ich szesnastu więc założyli klub pederastów ! Niech żyje i podrasta Janek pederasta !!! Wiekla chluba tego miasta !!

Komentarz został ukrytyrozwiń
T
  • T
  • 29.06.2012 18:13

Przecież powiedział prawdę.Szokujące jest to że za mówienie prawdy skreśla się ludzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Troll
  • Troll
  • 29.06.2012 17:29

Jaki PiS- taki Tomaszewski - takie zachowanie .
Czy w tym środowisku jest ktoś , kto zachowuje się kulturalnie ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
abs
  • abs
  • 29.06.2012 16:30

"Luk Dzisiaj NIENAWIDZĘ PIS i PO, ale Panie Janie BRAWO!!
Jest Pan prawdziwym facetem i prawdziwym POLAKIEM, bo mówi Pan to co myśli, a nie to co ta reszta patałachów (bo tak, wypada, bo o tym nie wolno mówić itp.itd.).

Ma Pan mój głos!!
Zero poparcia dla niby reprezentantów których nie chcą nigdzie indziej!!
Ta reprezentacja to samo by osiągnęła, albo nawet więc gdyby grali w niej młodzi Polacy z polskiej ligi!!"

I ty piszesz, że nienawidzisz PIS. Jesteś tak samo żałosny jak ten Jan T.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jan
  • jan
  • 29.06.2012 14:45

tomaszewski tylko obronił dwa karne na mistrzostwach w RFN i tylko tyle co osiągnoł jako piłkarz to nie jego zasługa że polska zdobyła wtedy medal tam grali świetni piłkarze zwyjątkiem jego on nic nie osiągnoł

Komentarz został ukrytyrozwiń
tomek
  • tomek
  • 29.06.2012 14:03

Tomaszewski jest CZŁONKIEM ale w innym tego słowa znaczeniu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Luk
  • Luk
  • 29.06.2012 12:29

NIENAWIDZĘ PIS i PO, ale Panie Janie BRAWO!!
Jest Pan prawdziwym facetem i prawdziwym POLAKIEM, bo mówi Pan to co myśli, a nie to co ta reszta patałachów (bo tak, wypada, bo o tym nie wolno mówić itp.itd.).

Ma Pan mój głos!!
Zero poparcia dla niby reprezentantów których nie chcą nigdzie indziej!!
Ta reprezentacja to samo by osiągnęła, albo nawet więc gdyby grali w niej młodzi Polacy z polskiej ligi!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
ania d.
  • ania d.
  • 28.06.2012 23:02

"Wybitny Reprezentant" - to do czegoś zobowiązuje. Dobrze, że go tam nie ma !

Komentarz został ukrytyrozwiń
ANTON
  • ANTON
  • 28.06.2012 22:50

On myśli, że całe życie będzie się ślizgał na jednym meczu !