Facebook Google+ Twitter

Jan Tomaszewski popiera wizję Zbigniewa Bońka

W rozmowie z TVP Info Jan Tomaszewski popiera wizję, którą przedstawił mu Zbigniew Boniek i twierdzi, że zmiany w PZPN idą w dobrym kierunku, a reprezentacja Polski zacznie osiągać sukcesy.

Jan Tomaszewski / Fot. Cezary PiwowarskiByły bramkarz reprezentacji Polski stwierdził, iż z trenerów krajowych Adam Nawałka będzie wyjściem najlepszym i że posiada on wszelkie cechy, które są potrzebne do pracy z kadrą.

Obecny poseł Prawa i Sprawiedliwości twierdzi jednak, że nadal byłby za opcją prowadzenia reprezentacji przez trenera zagranicznego, najlepiej z Niemiec czy Włoch, bo jest to styl, który odpowiadałby polskim zawodnikom i dawałby gwarancję sukcesu. Z trenerem zagranicznym miałby ściśle współpracować Polak: Nawałka, Wdowczyk, Skorża lub Probierz. Były reprezentant Polski dodaje, że Zbigniew Boniek przekonał go do swojej koncepcji w Londynie i zmiany w PZPN idą w bardzo dobrym kierunku, co da efekty w grze kadry narodowej za 3-4 lata.

Legendarny bramkarz jest zdania, iż Adam Nawałka ma wszelkie cechy, które pozwolą mu owocnie pracować z kadrą narodową. Przypomina, że był on asystentem Leo Benhakkera, kiedy ten odnosił największe sukcesy. Jan Tomaszewski odnosi się do tego, iż Nawałka był "światowej klasy zawodnikiem" i pracował na każdym szczeblu rozgrywek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.