Facebook Google+ Twitter

Jan Tomaszewski sprzedał mecz? Monika Olejnik dopytuje

We wczorajszej "Kropce nad i", Monika Olejnik przywołała artykuł, w którym Jan Tomaszewski chwalił się tym, że sprzedał mecz. Dziennikarka w ten sposób zareagowała na słowa posła, który w ostrych słowach zdefiniował piłkarzy występujących w reprezentacji Franciszka Smudy.

Jan Tomaszewski / Fot. Cezary Piwowarski/Creative Commons 2.5"Jeden mecz sprzedałem. A dokładnie brałem udział w meczu ustawionym i z rozmysłem puściłem bramkę. Ja tam zrobiłem ostentacyjny numer. Antoni Zygmunt strzelał z czterdziestu metrów, a ja stanąłem obok słupka i puściłem bramkę, autentycznie!" - czytamy na stronie gwizdek24.se.pl.

Tomaszewski powiedział, że to jest bzdura, na co Olejnik zapytała, dlaczego w takim razie nie podał gazety do sądu. Poseł PiS zaznaczył, że do tej pory nie wiedział o istnieniu tego materiału: "To jest chyba artykuł z lat 70" - mówił

Całą sytuację uznał za nieporozumienie: "Jak Pani chce, to ja też się mogę przyznać do tego, ze sprzedałem mecz na Wembley" - mówił z ironią. Jan Tomaszewski poinformował też opinię publiczną, że nie zamierza kończyć swojego, osobistego bojkotu reprezentacji Polski. Tomaszewski od roku nie ogląda spotkań z udziałem reprezentacji Polski, ponieważ jako członek grupy wybitnego reprezentanta nie godzi się na jej kompromitowanie: "Od roku nie oglądam reprezentacji Polski, bo w niej grają przestępcy i sfrustrowani zawodnicy francuscy czy niemieccy"- powiedział.

Nie są to jedyne powody bojkotu: "Nie oglądam tej reprezentacji, dopóki prezesem PZPN będzie Grzegorz Lato, a trenerem Franciszek Smuda. Mnie naprawdę ta drużyna nie interesuje. To nie jest reprezentacja Polski, tylko drużyna Smudy i Laty"- tłumaczył poseł.

Tomaszewski powiedział, że nawet jak reprezentacja awansuje do finału na Euro 2012, to nie złamie się i nie będzie oglądał meczów reprezentacji: "Nawet jak zdobędą mistrzostwo Europy, to nie będę oglądał. Mnie ta drużyna, naprawdę nie interesuje"- postawił kropkę nad "i" w programie Moniki Olejnik, Jan Tomaszewski.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku. Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

 No nie
  • No nie
  • 01.03.2012 14:55

Wszedł między wrony [ pisowskie ] i kracze jak i one !

Komentarz został ukrytyrozwiń

... nie będzie oglądał spotkań z udziałem narodowej reprezentacji Polski, nawet jak reprezentacja awansuje do finału na Euro 2012 ... dobre, dobre ! Janie ubawiłem się : )

Komentarz został ukrytyrozwiń
ada
  • ada
  • 29.02.2012 14:23

MA JAJA żeby mówić co myśleć. Jak ostatnim razem Kaczyński w jednym zdaniu użył słów Policja i SB to się bałam, że trzecia wojna światowa wybuchnie. Politycy Pis nie są zbyt rozważni, ale może to ta brawura co kazała ich przodkom bić się we wszystkich powstaniach. Za jedno złe zdanie obrywają x 100, niż gdyby powiedzieli je inni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.