Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

57241 miejsce

Jan Tomaszewski: To była kompromitacja Tuska. Zbłaźnił się po raz drugi

Jan Tomaszewski, były bramkarz reprezentacji Polski, po raz kolejny dał znać o sobie i opisał swoje wrażenia z podsumowania Euro, którego dokonał Donald Tusk w Pałacu Prezydenckim.

 / Fot. Cezary Piwowarski, Creative Commons 2.5Jan Tomaszewski podzielił się na gorąco swoimi spostrzeżeniami na temat podsumowania Euro 2012 przez Donalda Tuska. "Tomek" ogłądał podsumowanie Euro w Pałacu Prezydenckim i dziwił się, że na tym spotkaniu nie było zarówno Franciszka Smudy, jak i Grzegorza Laty.

"Tusk jest jednym ze zwycięzców tego Euro, teraz będzie wielbiony, bo świetnie zorganizowaliśmy turniej. Ale, ale… Nie zapominajmy, że takiej imprezy nie organizuje Tusk, Komorowski czy Kaczyński. Organizujemy ją my, Polacy. Komorowski powiedział: "zdaliśmy egzamin" - stwierdził cytowany przez onet.pl poseł PiS.

Były bramkarz reprezentacji Polski absolutnie nie zgadza się z prezydentem i w ostrych słowach komentował, co sądzi o zachowaniu premiera Tuska: "Krew mnie natomiast zalała, jak Donaldinho zaczął dziękować piłkarzom. "Dziękuję za grę". Czy on siebie słyszał? Ja się pytam: jaką grę? Na cymbałach czy na klarnecie?".

Tomaszewski podkreślił, że podziękowania należą się wolontariuszom, kibicom i osobom, które były zaangażowane w cały turniej.

"Patałachom, którzy nas skompromitowali, dziękować nie można! To była kompromitacja Tuska. Zbłaźnił się po raz drugi w ostatnim czasie. Brakowało tylko, żeby podszedł do Komorowskiego i razem zaśpiewali a capella "Nic się nie stało" - kończy słynny "Tomek".

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (34):

Sortuj komentarze:

bob
  • bob
  • 17.07.2012 11:15

nie widzę najmniejszego sensu w cytowaniu bredni zapijaczonych debili

Komentarz został ukrytyrozwiń
hi hi hi
  • hi hi hi
  • 08.07.2012 19:41

Czy Tomaszewski jest menelem?bo jak go widze w telewizji to jest coraz to bardziej czerwony

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek M
  • Marek M
  • 07.07.2012 12:41

Nalewaj stary PGRwski capie - naucz się najpierw poprawnie pisać !!! Twoje burackie pochodzenie dyskwalifikuje Cię burku wiejski z dyskusji! Ty już za samo nazwisko powinieneś przebywać u czubków Ćwoku!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

EURO było piękne i dobrze zorganizowane, ale paru idiotów to wszystko popsuło,np. Tomaszewski ten człowiek to jest porąbany facet myśli że jak zatrzymał Anglię to już mu wszystko wolno.Przychamuj palancie bo ty się może tak znasz na piłce jak ja na badaniach kosmosu,ale myślę że Ciebie to można tam wystrzelić może tam by Ciebie poważali bo w Polsce to nie powinno być miejsca dla takich jak Ty bo to co robisz prosi się o pomstę do nieba.Zegnaj przemądrzały głupolu jesteś taki sam jak i twój prezes bo wy tylko wszystko wiecie i potaficie pozostała część polaków według was to nieudacznicy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Grzegorzu Wink, przeciwwagą dla przeciwwagi jest najpewniej waga :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
1grajek
  • 1grajek
  • 05.07.2012 22:19

Tomaszewski nic dobrego nie zrobił tylko wkładał kij w szprychy , tym człowiekiem powinien zająć się prokurator i przedstawić mu zarzut działania na szkodę narodu polskiego. Ten pan narobił tyle złego co BBC w swoim filmem ale tamci potrafią się przyznać i wycofują się rakiem ze swoich tez , a Tomaszewski brnie w te kłamstwa i nie zdążył zobaczyć , że cały świat chwali Polskę i Ukrainę za przygotowanie tych mistrzostw

Komentarz został ukrytyrozwiń
borubar
  • borubar
  • 05.07.2012 16:24

O odezwały sie czopki Kaczyńskiego,Jan Nowak,myNaród itp.,wracać gdzie wasze miejsce ,czyli do d..y waszego guru.

Komentarz został ukrytyrozwiń
weteran
  • weteran
  • 05.07.2012 12:23

@Dzisaj 11:03 Te dzisiaj ! Ty kutafonie możesz mi naskoczyć na pukiel i cmoknąć tam, gdzie Jan Nowak się podciera ! Ahoj palancie Ojca rydzyka !!! ... i ha ci w de !

Komentarz został ukrytyrozwiń
-
  • -
  • 05.07.2012 11:03

Weteran bujaj się ćwoku.

Komentarz został ukrytyrozwiń
weteran
  • weteran
  • 05.07.2012 08:34

Cześć wam pismaki ! Cześć Janie Nowak i myNarodzie itp. Ty jesteś mocno pojebany i taki chujowy czeka cię los.