Facebook Google+ Twitter

Jan Tomaszewski trafi przed Komisję Etyki Prawa i Sprawiedliwości

"Prawo i Sprawiedliwość kibicuje reprezentacji Polski i życzy jej nawet mistrzostwa Europy" - mówi prezes PiS i zapowiada, że słowami Jana Tomaszewskiego zajmie się Komisja Etyki PiS.

Wczoraj Jan Tomaszewski w "Kropce nad i" powiedział, że nie żałuje swoich słów o reprezentacji. Tomaszewski powiedział między innymi, że wstydzi się tego, że grał w koszulce z orzełkiem i podczas Euro 2012 nie będzie kibicował polskiej drużynie.

Dzisiaj Jarosław Kaczyński podkreślił, że PiS kibicuje reprezentacji Polski i życzy jej jak najlepiej: "Nawet finału na Euro"- powiedział cytowany przez TVN24 prezes PiS.

Dodał też, że już oznajmił Tomaszewskiemu, iż czeka ich poważna rozmowa.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

1grajek
  • 1grajek
  • 13.05.2012 21:24

Panie prezesie czy to żart ? jaka partia taka komisja etyki jaka komisja etyki takie decyzje , jakie decyzje? ano takie jakie życzy sob prezes . Przecież panu prezesowi podobają się poglądy pana Tomaszewskiego więc po co ta obłuda dlaczego prezes tego nie powie? Jak prezes naprawdę byłby Polskim patriotą to po wypowiedzi pana Tomaszewskiego natychmiast usuną by go z partii bez zwoływania komisji etyki.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka i mariolka
  • Jolka i mariolka
  • 12.05.2012 17:20

@myNaród Stwierdzam że byłeś, jesteś i będziesz chujem. Takim kutasem wsiowym. Ciebie dodatkowo Rydzyk deprawuje. Zamiast mózgu masz ekskrement. Udaj się w nieznane i nie wracaj. Rodzina przynajmniej nie będzie się wstydzić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 12.05.2012 13:05

bolek Dzisiaj 11:20

wiesz ty co synek,
ty z tą twoją listą możecie mi skoczyć na .....
możesz nawet do tego skoku wziąć mamę i tatę.
będzie wam raźniej.

za dwie godziny sprawdzę czy już skoczyliście mi na - pukiel

Komentarz został ukrytyrozwiń
bolek
  • bolek
  • 12.05.2012 11:20

do listy najwiekszych nieudacznikow w polsce disiaj dopisalem myNarod.kazdy dzien przybedzie tam jedno nazwisko.zaszczytne 1 i 2 miejsce przypadlo na tej liscie dwoma znanym nieudacznikom

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 12.05.2012 09:27

Szkodzi Polsce Platforma ugrupowanie o charakterze mafijnym ..... ci ludzie szkodzą i ci ludzie będą musieli niedługo się tłumaczyć!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Kowalski
  • Jan Kowalski
  • 12.05.2012 07:52

Prezes zrozumiał, że "Głupi Jasiu" po prostu szkodzi PiS-wi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 12.05.2012 04:06

Andrzej Chorążewicz Wczoraj 18:41
gdybyś pacanie, gdziekolwiek, kiedykolwiek, jakąkolwiek poważną funkcję z wyboru pełnił,
to byś pacanie wiedział, że przewodniczący lub prezes
mają zawsze głos decydujący.
to też jest pacanie DEMOKRACJA.
OSTATNIO TWÓJ TUSKACZ NIE ZGODZIŁ SIĘ NA REFERENDUM W SPRAWIE NAJWAŻNIEJSZEJ DLA NARODU. EMERYTURY.
I KTO TU SOBIE SYNEK ROBI JAJA?

Andrzej Chorążewicz Wczoraj 21:15
wobec powyższego zapewniam cię, że czytając twoje artykułu (pierdoły) komentarze, i inne pozostałe kłamstwa można tylko zgłupieć a nie zmądrzeć. nie pochlebiaj sobie pacanie bo jesteś poniżej przeciętnej przewidzianej w ustawie.

Andrzej Chorążewicz Wczoraj 18:41
ja nie pytam czy masz swoje zdanie i czy się z nim zgadzasz.
ja pytałem:
"czy powiedziałeś już swoim córkom i synowym, że będą pracować nie do 60-tego jak do tej pory, a do początku 68-ego roku życia? czyli 8 mlat dłużej.
że to jest prezent od ciebie dla nich?"

twoje uniki i reklamowanie swoich wypocin też świadczą o tobie. nie tylko treści wpisów.

nie odpowiadaj, bo i tak wiem, że głupio to zrobisz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 12.05.2012 00:22

Szwaby założą ,koszulki z "Orłami ", Hymnu nie znają ....ani meee, ani beee,ani kukuryku.

Do cholery mi z taką reprezentacją .Janek znowu ma rację!

Komentarz został ukrytyrozwiń
max
  • max
  • 11.05.2012 21:47

Co to za drużyna -- w której gra prawie połowa szwabów!?? Z czego tu się cieszyć?? Jasiu ma rację!

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 11.05.2012 21:34

@@Jolka !! - a ty jesteś młody głupek!