Facebook Google+ Twitter

Jan Urban coraz bliżej Łazienkowskiej! Skorża na wylocie

Coraz bardziej prawdopodobne stają się dwie rzeczy - zwolnienie Skorży ze stanowiska trenera i zatrudnienie Jana Urbana. Pewne jest jedno - nowego trenera czeka bardzo trudne zadanie.

 / Fot. Jan Szurek, licencja CC 3.0Jan Urban spotkał się z właścicielami Legii w siedzibie ITI przy ul. Wiertniczej. Z tego powodu odwołał swój wyjazd na konferencję w Valencii i przyjechał do Warszawy. Włodarze Legii już wcześniej podkreślali, że w przypadku zatrudnienia nowego trenera wchodzi w grę roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Prawdopodobnie na takich warunkach zostanie zatrudniony Jan Urban - podaje Przegląd Sportowy.

Kim jest Jan Urban?


Polski szkoleniowiec prowadził już Legię Warszawa w latach 2007 - 2010. Po niedługich epizodach w Zagłębiu Lubin i Polonii Bytom zamierza powrócić na Łazienkowską, gdzie czeka go niełatwe zadanie. Legię ponownie trzeba wzmacniać transferami bezgotówkowymi, a finalnie zdobyć mistrzostwo. Oczekiwania są bardzo wysokie, zarówno ze strony kibiców, jak i właścicieli klubu.

Urban będzie musiał wykorzystywać talenty z Młodej Legii i Akademii Piłkarskiej. Między innymi z powodu braku funduszy na transfery Vladimir Weiss zrezygnował z pracy w Legii rok temu.

Jeżeli dojdzie do zatrudnienia Urbana stanowisku trenera, będzie to już druga zamiana na tej posadzie w klubie polskiej Ekstraklasy. 24 maja Paweł Janas odszedł z Lechii Gdańsk.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.