Facebook Google+ Twitter

Janelle Monáe zaśpiewa w Stodole

Wschodząca gwiazda niezależnego popu i soulu, amerykańska wokalistka i kompozytorka - Janelle Monáe, wystąpi 7 października w warszawskiej Stodole na jedynym koncercie w Polsce.

Janelle Monae w trakcie koncertu / Fot. http://en.wikipedia.org/wiki/File:Janellemonae_%28300dpi%29.jpgNiespełna 25-letnia artystka słynie ze zgrabnego łączenia rytmów soulowych, funku, afro-punku, hip-hopu i popu. Swoją pierwszą EP-kę wydała w 2007 roku nakładem wytwórni Bad Boy Records. Z docenionego krążka "Metropolis" pochodzą jej pierwsze znane kompozycje - Violet Stars Happy Hunting! oraz Many Moons.

Pierwszy album studyjny Monáe - "The ArchAndroid (Suites II and III)", ujrzał światło dzienne w maju bieżącego roku. Stanowi spójną i płynną mieszankę wspomnianych już wcześniej gatunków. Kompozycje zawarte na krążku są pełne energii za sprawą znakomitego doboru instrumentów, rozmaitych zabiegów elektronicznych, mocnych bitów i nastrojowego wokalu samej Janelle.

Warto zapoznać się z najnowszym dziełem artystki. Polecam takie pozycje jak: Faster, Cold War czy też Tightrope.

Koncert energicznej Janelle Monáe w Polsce będzie jednym z nielicznych europejskich koncertów artystki w czasie nadchodzącej jesieni. Występ w warszawskiej Stodole zaplanowany jest na 7 października. Bilet w cenie 85 złotych można nabyć w bileteriach internetowych, m.in. eventim.pl i ticketpro.pl oraz w salonach sprzedaży na terenie całego kraju (Empik).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.