Facebook Google+ Twitter

Jankowski odejdzie z Ruchu? Skąd Waldemar Fornalik bierze napastników?

Wygląda na to, że okres pobytu Macieja Jankowskiego w lidze polskiej dobiegł końca. Po napastnika Ruchu zgłosił się sam West Ham United.

 / Fot. Stradovius/CC 3.0"Jeżeli on odejdzie, to i ja odejdę" - miał powiedzieć o ewentualnym transferze Jankowskiego do Legii, Waldemar Fornalik - informuje tygodnik.futbol.pl. Ciekawe czy trener Ruchu będzie równie rygorystyczny w tym przypadku. Wydaje się, że mimo wszystko Ruch jest za małym klubem, aby móc odmówić West Hamowi.

Co prawda popularne "Młoty" graja tylko w Championship (odpowiednik pierwszej ligi polskiej), ale są jednym z najbardziej popularnych klubów w Anglii. Gdyby zrobiono tabele klubów, które mają najbardziej oddanych bądź najgłośniejszych kibiców - West Ham byłby w czołówce. Zresztą ich drużyna jest na najlepszej drodze aby wrócić do Premier League.

Waldemar Fornalik ma nosa do tych napastników; wcześniej wypromował Sobiecha, który obecnie występuje w niemieckim Hannoverze. Być może młody Jankowski trafi do West Hamu. Na tym nie koniec! Przecież Arkadiuszem Piechem interesuje się Wisła oraz Legia.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.