Facebook Google+ Twitter

Janukowycz w Warszawie. Drugi dzień wizyty

Dziś drugi i ostatni dzień wizyty prezydenta Janukowycza w Polsce. Będzie miał on charakter bardziej prywatny.

Jak informuje Kancelaria Prezydenta Bronisława Komorowskiego, gość z Ukrainy o godzinie 9.15 weźmie udział w sesji zamykającej Polsko-Ukraiński Szczyt Gospodarzy i Forum Regionów. Odbędzie się ona na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Później Wiktor Janukowycz wyjeżdża z Warszawy do Gdańska. Tam zaplanowana jest prywatna część wizyty. Niemniej jednak, odwiedzi on Naftoport i spotka się z władzami województwa pomorskiego, z którymi będzie rozmawiał na temat polskich doświadczeń związanych z administracją lokalną.

Po pobycie w stolicy Wybrzeża, Wiktor Janukowycz odleci na Ukrainę.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

polak polski
  • polak polski
  • 21.03.2011 20:22

Teraz możemy tylko pozazdrościć Ukrainie, że mają takiego prezydenta. Gospodarka tam się prężnie rozwija. A ten śmierdzący leń Komorowski przypomina tego nieroba Kwaśniewskiego, który dokończył dzieło niszczenia polskiej gospodarki. On ma czelność pouczać Janukowycza? Sam niech od niego bierze wskazówki jak można uwolnić się od UE. Ukraina jest wolna, A Polska pod Brukselskim zaborem. Dopóki nie wyjdziemy z UE, będziemy gorsi od Ukrainy. To pracowity naród. To my powinniśmy brać przykład.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.