Facebook Google+ Twitter

Janukowycz zmarł na atak serca? Internet plotkuje

Niektóre media ukraińskie i rosyjskie podawały od rana informację, że były prezydent Wiktor Janukowycz zmarł w Rostowie nad Donem. Nie potwierdzają jej oficjalne źródła.

 / Fot. FacebookInformację podał między innymi Mychaiło Lebed z Majdanu. Janukowycz miał trafić do szpitala 3 marca przed północą i umrzeć w ciągu godziny. Plotki nie potwierdzili lekarze z dońskiego szpitala.

Wiadomość o śmierci Janukowycza zaczęła się rozprzestrzeniać w sieci. Brak jednak oficjalnych doniesień, w związku z czym stała się obiektem żartów. Internauci kpili, że były prezydent Ukrainy nie mógł umrzeć na serce, bo... go nie ma. Inni ironizowali, że nie uwierzą, dopóki Janukowycz nie potwierdzi tego w telewizji - podaje serwis News.ru.

Przy okazji plotki rozprzestrzeniać zaczęła się rzekoma przepowiednia grekokatolickiego duchownego z 1991 r. Mówiła ona, że na czele państwa ukraińskiego stanie uwolniona z więzienia kobieta, a śmierć prezydenta zakończy krwawy okres na Ukrainie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Niestety, nadal wiadomo, że nic nie wiadomo:

http://www.euronews.com/2014/03/05/kerry-and-lavrov-hold-crucial-talks-over-ukraine-in-paris/

http://voiceofrussia.com/news/2014_03_05/Germany-France-to-come-up-with-pro-Russian-plan-on-settling-Ukraine-crisis-French-FM-6035/

Prócz tego, że rozmowy na dzisiaj zostały już zakończone bez wypracowania porozumienia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jedna pani, drugiej pani powiedziała, że trzecia pani się puszcza, ale druga pani pierwszej pani odpowiedziała, że trzecia pani się nie puszcza. Ja, biedny robaczek, już nie wiem, która pani się puszcza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

USA i Rosja przywrócą prezydenturę Janukowycza:

http://rus.ruvr.ru/news/2014_03_05/Lavrov-i-Kerri-Nado-pomoch-ukraincam-realizovat-dogovorennosti-ot-21-fevralja-4019/

Przynajmniej wynika tak ze słów Ławrowa. Jak rozwinie się sytuacja, zobaczymy. W tej chwili obaj ministrowie rozmawiają w tej sprawie ze swoimi kolegami z Francji, Niemiec i Polski w Paryżu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Janukowycz umarł, a na wieść o tym również Putin wyzionął ducha. Jego przedpołudniową konferencję prasową prowadził robot przysłany przez Amerykanów, obawiających się załamania dolara na tak piorunującą wiadomość. Rosją i Ukrainą będzie wkrótce rządzić piękna Julia, która włoży na swe skronie carską koronę, a potem uratuje całą Europę przed najazdem islamistów i w podzięce sam papież (wówczas będzie nim już czarny człowiek) koronuje ją w Rzymie na Cesarzową Zachodu. Przepowiedział to jej ojcu pewien wędrowny kaznodzieja ormiański zaraz po jej narodzeniu. ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.