Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19531 miejsce

Janusz Józefowicz zaprasza na spektakl "Iluzjoniści". Zostanie wystawiony w największym namiocie w Europie

"Iluzjoniści: Pierwsze starcie" to nowy spektakl w reżyserii Janusza Józefowicza. Show zostanie wystawione w największym w Europie namiocie widowiskowym, który stanie przy ul. Górczewskiej w Warszawie.

 / Fot. materiały prasowe"Iluzjoniści: Pierwsze starcie" to spektakl, który wkrótce będziemy mogli zobaczyć w Warszawie. Wystawi go Janusz Józefowicz, reżyser m.in. doskonale znanego musicalu "Metro". Producentem spektaklu jest Kamil Zalewski. - Iluzjoniści są dla mnie kolejnym etapem na drodze artystycznych poszukiwań. Chcemy zaprosić widzów do świata iluzji, w którym nic nie jest takim, jakim się wydaje - mówi Józefowicz.

Widzowie spektaklu przeniosą się w magiczny świat, w którym spotkają pięciu iluzjonistów. Będę to: Silver, Prince, Mr. Freak, AryMan i Gambit. Każdy z nich reprezentuje odmienną dziedzinę iluzji. Twórcy spektaklu zapewniają, że jest on niezwykle nowatorski w swojej formie, a do jego produkcji zastosowano m.in. 8-metrowe wiertło czy rzeczywistych rozmiarów wirnik silnika samolotu.

Mniejsze sztuczki będą dobrze widoczne dzięki zainstalowanym telebimom. Show zostanie wystawione w największym w Europie namiocie widowiskowym, który stanie przy ul. Górczewskiej 127 w Warszawie. "Iluzjoniści" to spektakl zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Premiera odbędzie się 29 października. Łącznie zostanie wystawionych 13 przedstawień.

(aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jak kiedyś gdy w namiocie rez. Jasiński z Teatru Stu wystawił "Operetkę" Gombrowicza

Komentarz został ukrytyrozwiń

Józefowicz największym despotą w Komorowie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.