Facebook Google+ Twitter

Janusz Korwin- Mikke chce uchronić Polskę przed PiS

Janusz Korwin- Mikke przedstawia swoją partię jako alternatywę dla PO, która nie pozwoli Kaczyńskiemu powrócić do władzy.

"Wizja przejęcia władzy przez panów Kaczyńskiego i Dudę przeraża mnie, winna też przerażać wszystkich podatników i przedsiębiorców. Dlatego dobrze się stało, że wyborcy mają alternatywę w mojej osobie."- powiedział kandydat na senatora, Janusz Korwin- Mikke.

Co tak przeraziło popularnego Korwina?

Jarosław Kaczyński niedawno mówił we Wschowie, że w Polsce trzeba przywrócić sprawiedliwość; aby to osiągnąć prezes PiS chce obciążyć podatkami bogatszą część społeczeństwa: "Można doprowadzić do tego, że ten nasz system postawiony na głowie, gdzie ludzie mniej zarabiający płacą wyższe podatki, zostanie postawiony z powrotem na nogi. Nie postulujemy podwyższenia podatków, my tylko postulujemy, aby od pewnej granicy dochodów płaciło się taki sam podatek. Ponieważ mamy trudne czasy, to ten podatek może być właśnie na poziomie 32% i być może, że będzie trzeba wprowadzić jeszcze inne podatki, np. od luksusu".

Według Korwin- Mikkego, Kaczyński chce umocnienia socjalizmu. Lider KNP apeluje do rozczarowanych wyborców PO, aby głosowali na jego partię.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.