Facebook Google+ Twitter

Janusz Korwin-Mikke: "Beata Kempa jest lepsza od samego Trockiego"

Janusz Korwin-Mikke ostrzega przed Zbigniewem Ziobrą i Solidarną Polską: "Ta partia ze skrajną lewicową demagogią może być groźna, tak jak była groźna narodowo-socjalistyczna partia Niemiec" - powiedział.

Jedyną niewiadomą dla prezesa KNP jest to, czy politycy "Solidarnej Polski" zostaną komunistami czy faszystami. Tak czy inaczej będą reprezentantami skrajnej lewicy i przez to będą szalenie niebezpieczni. Dlatego Korwin-Mikke wystosował apel do dziennikarzy, aby nie nazywali ugrupowania Ziobry prawicą.

Według lidera Nowej Prawicy, prawica jest za własnością prywatną, wolnością gospodarczą oraz praworządnością. Dla przykładu Solidarna Polska jest za konfiskatą mienia różnym grupom oraz rozmnażaniem kolejnych podatków. Powiedziała o tym posłanka Kempa podczas swojego przemówienia w Sejmie podczas debaty nad reformą emerytalną. Jej przemówienie można by skrócić do przesłania, iż trzeba zmusić różnymi działaniami bogatych przedsiębiorców do dzielenia się z biednymi. Posłanka Kempa nieopatrznie nazwała Jarosława Kaczyńskiego tłustym kotem, który dorobił się kosztem biednego narodu (potem się z tego wycofała).Korwin-Mikke określił to przemówienie mianem pokazu skrajnej, lewicowej demagogii i stwierdził, iż posłanka Kempa zawstydziłaby samego Lwa Trockiego.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Bartek
  • Bartek
  • 07.04.2012 01:23

Nie "Według Korwina" prawica jest za wolnym rynkiem, tylko TAKA JEST WŁAŚNIE DEFINICJA PRAWICY. SP nie wie co robi, chwyta sie różnych ideologii i faktycznie nawet najbardziej zagorzali komuniści mogli by się przestraszyć ich skrajnych poglądów. Czekam aż nadejdzie prawdziwy kryzys wtedy ten człowiek nareszcie dojdzie do władzy. JKM !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Benedykt Present
  • Benedykt Present
  • 06.04.2012 14:49

Oby sie panu JK-M sprawdziło! Zgadzam się tutaj, że robotyzacja (automatyzacja) jest pożądana, gdy wyręcza człowieka od nielubianej pracy, jednakże tego dochodu (wypracowanego przez roboty) nie wolno sobie przywłaszczać na cele prywatne rządzących. W moim teoretycznym kraju takie roboty można kupić prywatnie, choć nie są tanie, i wysłać je do pracy zamiennie za siebie. Pracodawcy nie mogą nimi gremialnie zastępować ludzi, czyli potrzebnych im w fabryce pracowników, ale - wiadomo! - każdy zakaz można obejść. Otóż umawiają się oni z pracownikami, że wyposażą zakład w roboty na własny koszt, zaś pracownikom będą wypłacać apanaże pomniejszone o połowę amortyzacji tych robotów. Dopóki nikt się nie skarży, dopóty państwo taki stan rzeczy akceptuje. Takie problemy mają ludzie w państwie dobrobytu, panie JK-M. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 06.04.2012 14:44

Najważniejszym podsumowaniem przemówienia pani Kempy powinno być to, że podczas jej wystąpienia (tego w stroju rugbysty) nazwała Jarosława Kaczyńskiego "tłustym kotem", a później weszła na mównicę i w ramach sprostowania powiedziała, że "jej autorytetami życiowymi jest matka, ojciec, prezes Ziobro i prezes Kaczyński". To świadczy o rozdwojeniu jaźni politycznej :) Prawica nie powinna chyba ufać "rugbystce" z rozdwojoną polityczną jaźnią ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń
erk
  • erk
  • 06.04.2012 14:25

Trudno się z tym nie zgodzić.Kempa już nie jednokrotnie udowodniła,że politykę pojmuje wyłącznie jako zabieranie,ściganie,zamykanie i niszczenie wszystkiego co nie mieści się w kryteriach jej rozumowania;a ta "kobieta,polka i katoliczka"(jak o sobie mówi) rozumie to,co rozumie-czyli...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.