Facebook Google+ Twitter

Janusz Korwin-Mikke chwali prezydenta Dudę

"W tej chwili Pan Prezydent zavetował "poprawkę daushańską" do Protokołu z Kyoto - i ma u mnie już trzeci duży PLUS."- napisał popularny JKM.

Janusz Korwin-Mikke nie miał najlepszego zdania o Andrzeju Dudzie; wypominał mu krótki epizod w Unii Wolności oraz nazwał go zerem. Teraz jednak zmienił o nim opinię i pochwalił jego działania. Stwierdził, że Andrzej Duda ma u niego trzy" duże plusy". Ten ostatni dotyczy zawetowania "poprawki daushańskiej" do Protokołu z Kyoto. Nie wiadomo za co prezydent otrzymał od Korwina dwa poprzednie.

Oto cały wpis zamieszczony na Facebooku: "Pytany o opinię po wyborze JE Andrzeja Dudy na prezydenta odpowiedziałem, że dla mnie jest to ZERO - ani plus, ani minus, czysta karta - nic o Nim nie wiem.
W tej chwili Pan Prezydent zavetował "poprawkę daushańską" do Protokołu z Kyoto - i ma u mnie już trzeci duży PLUS.
http://biznesalert.pl/prezydent-rp-zawetowal-protokol-z-ki…/"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Po prostu Pan Janusz Korwin nigdy nie spotkał osobiście pana Andrzeja Dudy bo nie chodził bo po co na spotkania p. Dudy z wyborcami jeszcze gdy ten mówil na publicznych spotkaniach w powiatach w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Uwierzył za to doniesieniom w mediach tzw. gł nurtu że na PiS nie warto nawet spojrzec, a tu się okazuje że to dobra, i mądra, całkiem rozsądna "druzyna'. A ja odwazylem sie mimo to pojść ( trochę z rzetelności dziennikarskiej) na tzw. Klub Gazety Polskiej i skonstatować - że ludzie PiS sa jak najbardziej przygotowani o to bardzo dobrze do rzadzenia Polską przez swojego trenera Jarosława.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan JKM dorzucił hurtem trzy kolejne głupstwa do swoich wypowiedzi; nie ważne za co. Naczelny bełkot RP musi być słyszalny, nawet, jeśli jego wypowiedzi nikt nie rozumie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.