Facebook Google+ Twitter

Janusz Korwin-Mikke chwali prezydenta Dudę

"W tej chwili Pan Prezydent zavetował "poprawkę daushańską" do Protokołu z Kyoto - i ma u mnie już trzeci duży PLUS."- napisał popularny JKM.

Janusz Korwin-Mikke nie miał najlepszego zdania o Andrzeju Dudzie; wypominał mu krótki epizod w Unii Wolności oraz nazwał go zerem. Teraz jednak zmienił o nim opinię i pochwalił jego działania. Stwierdził, że Andrzej Duda ma u niego trzy" duże plusy". Ten ostatni dotyczy zawetowania "poprawki daushańskiej" do Protokołu z Kyoto. Nie wiadomo za co prezydent otrzymał od Korwina dwa poprzednie.

Oto cały wpis zamieszczony na Facebooku: "Pytany o opinię po wyborze JE Andrzeja Dudy na prezydenta odpowiedziałem, że dla mnie jest to ZERO - ani plus, ani minus, czysta karta - nic o Nim nie wiem.
W tej chwili Pan Prezydent zavetował "poprawkę daushańską" do Protokołu z Kyoto - i ma u mnie już trzeci duży PLUS.
http://biznesalert.pl/prezydent-rp-zawetowal-protokol-z-ki…/"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Po prostu Pan Janusz Korwin nigdy nie spotkał osobiście pana Andrzeja Dudy bo nie chodził bo po co na spotkania p. Dudy z wyborcami jeszcze gdy ten mówil na publicznych spotkaniach w powiatach w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Uwierzył za to doniesieniom w mediach tzw. gł nurtu że na PiS nie warto nawet spojrzec, a tu się okazuje że to dobra, i mądra, całkiem rozsądna "druzyna'. A ja odwazylem sie mimo to pojść ( trochę z rzetelności dziennikarskiej) na tzw. Klub Gazety Polskiej i skonstatować - że ludzie PiS sa jak najbardziej przygotowani o to bardzo dobrze do rzadzenia Polską przez swojego trenera Jarosława.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pan JKM dorzucił hurtem trzy kolejne głupstwa do swoich wypowiedzi; nie ważne za co. Naczelny bełkot RP musi być słyszalny, nawet, jeśli jego wypowiedzi nikt nie rozumie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.