Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14803 miejsce

Janusz Korwin-Mikke: Feministki nie są kobietami

"Czy pan by wziął mnie do łóżka"- zapytała Janusza Korwina-Mikkego, Monika Richardson. "Nie, bo pani jest feministką" - odpowiedział lider Kongresu Nowej Prawicy.

 / Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiTakiej odpowiedzi Richardson powinna się spodziewać, ponieważ kilka chwil wcześniej Korwin stwierdził, że feministki nie są kobietami.

Zwrócił ponadto uwagę, że prawie wszystkie postulaty ogłoszone przez feministki na tegorocznej "manifie" dotyczyły walki z kościołem: "Tylko jeden punkt dotyczył praw kobiet" - stwierdził JKM.

Na tej podstawie Korwin uznał marszałek Sejmu, Wandę Nowicką za oszustkę. Posłanka "Ruchu Palikota" miała powiedzieć, że "manifa" nie jest wymierzona w kościół.

Monika Richardson była zbulwersowana słowami Korwina. Jej irytacja musiała sięgnąć zenitu, kiedy JKM stwierdził, że, jeżeli kobiety zarabiają mniej niż mężczyźni, oznacza to, tylko tyle, że nie nadają się do pracy.Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

><
  • ><
  • 15.03.2012 19:57

@kim dzong kacz-p.jadziu już dziekujemy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ha, jeśli Monika Richardson czuje się reprezentantką feministek, to musi mieć świadomość, że najlepszej reklamy im nie robi. Jej romans z żonatym i wielodzietnym kolegą dowodzi, że kobieta kobiecie wilkiem...

Komentarz został ukrytyrozwiń
konio
  • konio
  • 15.03.2012 11:53

Trudno dopominać się praw nie walcząc z kościołem,kiedy prawa te zostały przez kościół ograniczone,a wielu przypadkach,zniesione .Przecież cała nauka kościoła opiera się na patriarchalnym modelu życia,który to model wywodzi się z realiów sprzed dwóch tysięcy lat znad Morza Martwego.
Może Korwin Mikke i jemu podobni rzekomo"prawicowi"polscy,politycy,wsiądą do wehikułu czasu i powrócą nie tylko do teraźniejszości,ale i do naszej szerokości geograficznej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 15.03.2012 08:07

Bo są idiotkami - już sobie wyobrażam Kazie Szczukę i Madzie Środę jak protestują na wzór Ukraińskich feministek z odkrytymi "cyckami", kupa śmichu!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
kim dzong kacz
  • kim dzong kacz
  • 15.03.2012 07:55

do lozka isc to trzeba miec sprawna fujare a nie takiego zdych jakiego masz ty i niestety i ja

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.