Facebook Google+ Twitter

Janusz Korwin-Mikke: Media lanusją PiS na jedyną alternatywę

"Reżymowe i ubeckie media wmawiają - że dla Tuska nie ma innej alternatywy, niż Kaczyński – i odwrotnie" - pisze na swoim blogu Janusz Korwin-Mikke.

Ostatnie sondaże pokazały, że Korwin ma lepsze poparcie od "Solidarnej Polski" i jest bliski przekroczenia progu wyborczego. Być może wynika to z tego, że szef KNP mówił mniej o "bandzie czworga", prawach kobiet oraz politykach, których należy zamknąć do więzienia, ale skupił się na tłumaczeniu Polakom swoich idei.

Teraz do tego wraca i czytając jego najnowszy wpis na blogu można odnieść wrażenie, że w rzeczywistości Donald Tusk z Jarosławem Kaczyńskim są dobrymi kumplami, którzy dzieląc się ze sobą rolami do odegrania w życiu publicznym, mają między sobą jakiś układ: "Tak czy owak: czy PO czy PiS– jedna mogiła. Oni przecież bawią się z Polakami w „dobrego i złego gliniarza”!!!I ludzie rzeczywiście myślą – bo im to reżymowe i ubeckie media wmawiają - że dla Tuska nie ma innej alternatywy, niż Kaczyński – i odwrotnie" - pisze

Trzeba przyznać, że postawienie tezy, że Kaczyński jest lansowany przez media na następcę Tuska, jest oryginalnym pomysłem.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

korwinek
  • korwinek
  • 23.03.2012 17:18

@R. Remak --- Jak Korwin jest błyskotliwy to jaki kurwa jest Prezes Jarosław Kaczyński ? Pewnie bystry ? Lepiej jest pisać przed kieliszkiem a nie po .Dlaczego piszesz że na szczęście.. nie rządzi? Taka sympatia Mikkemu na chuj jest potrzebna. Dałeś dupy !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Benedykt Present
  • Benedykt Present
  • 23.03.2012 08:46

JK-M dobrze postępuje przybliżając narodowi swój program, to pewnik. Jeżeli przyśle mi go do domu razem z paczką reklam od miejscowych marketów, to napewno przeczytam (program). Pan Korwin-Mikke jest obskakany lepiej ode mnie, więc rzucę mu ku przestrodze dwa nazwiska: Jean-Jacqes Dessalines, Faustin Soulouque. (Henri Christophe - nazbyt smutne!). Pozdrawiam serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
sternik
  • sternik
  • 22.03.2012 19:13

Kto się lansuje to się lansuje, ale Korwin robi z siebie błazna i nawet nie musi wkładać w to większego wysiłku. On jest takim modelem - ni to cynik ni to jołop. I tak będzie stękał i prychał jak stara klacz. W naszej polityce jeden kretyn więcej, jeden mniej to żadna różnica !

Komentarz został ukrytyrozwiń
roman kożminski
  • roman kożminski
  • 22.03.2012 17:27

W mediach głównie lansuje się Platforma - inni nie mają szans na Lans!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Grzegorz Mrowiński
  • Grzegorz Mrowiński
  • 22.03.2012 17:03

Możemy nie lubić PiS bo Kaczyński, ale za ich rządów przynajmniej łatwo można było pracę zdobyć. Za Tuska co nic się nie da, zwiększa wiek emerytalny i też nie chce dać pracy. Jego czas już się skończył, zrobił swoje może odejść.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Korwin jako niezwykle błyskotliwy człowiek wie jak kiedy i gdzie dotrzeć ze swoim przekazem. Na szczęscie mimo całej do niego sympatii nie ma on szans na rządzenie. W Parlamencie jest bardzo potrzebny

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 22.03.2012 16:53

@Inka ! 14:58 – Inka ! Z poparciem jest jak z dupą. Można mieć większą, można mieć lepszą. I cała filozofia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Trzeba przyznać, że postawienie tezy, że Kaczyński jest lansowany przez media na następcę Tuska, jest oryginalnym pomysłem." - Wydaje mi się to prawdą a nie oryginalnym pomysłem. Kiedyś napisałem, że w kraju mamy ponad 70 partii. Ale nawet komisja wyborcza ma problem z ich opisaniem, z umieszczeniem ich adresów czy statutów - nie zawraca sobie głowy takimi niuansami, bo wie, że szansy żadnej nikt im nie da. Media zajmują się dwoma tworami, pobudzając Polaków do prostej polaryzacji.
Pamiętając stosunek IV RP do tychże mediów, te dość jednoznacznie wskazują publice na tego, który je wspomaga.
Natomiast JKM mówi od lat (nie przebierając w słowach) co sądzi o wszystkich poliklikach, które zagarnęły państwo po 1990 roku. Generalnie ludzie się z nim zgadzają, o czym świadczy frekwencja wyborcza, stosunek do władzy i elyt oraz pompowanej medialnie rzeczywistości. Trochę razi ich język i wskazywanie wprost na durnotę społeczeństwa bezwzględnie wykorzystywanego przez bandy cwaniaków. Nikt nie lubi, jak mu się wskazuje, że jest frajerem.
Większość natomiast woli słuchać o tym jacy są wspaniali i ukochani.
Czyż nie przyjemniej słuchać o wzroście i potędze, o "5000 kilogramów autostrad", niż o samospaleniach, mizerii, zadłużeniu, bezrobociu, reglamentacji zdrowia i oświaty?

Komentarz został ukrytyrozwiń
delgado
  • delgado
  • 22.03.2012 16:48

Korwinowi systematycznie od lat odbija potężna szajba ! Wygłaszane przezeń tezy czynią Go po wielokroć większym idiotą jakim jest jest w rzeczywistości. Ale skutkiem niewielkich starań, Jasio dogoni rzeczywistość o ile wcześniej nie trafi na leczenie. Ale nawet-to stan jest nieuleczalny. Mortus Korwinus Magnus ! Amen.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
  • ad Rem
  • 22.03.2012 15:01

To straszne jak długo jeszcze będziemy cierpieli prze ten ohydny rząd ? Mam nadzieję że nie będziemy musieli czekać jeszcze 3 lata?