Facebook Google+ Twitter

Janusz Korwin-Mikke: "Na jesieni obalimy III RP"

"III RP, to rządy zdrajców i złodziei.. Na jesieni obalimy cały ten system" - powiedział Janusz Korwin- Mikke. Nie zdradził, jednak, jak zamierza to uczynić.

W przeciwieństwie do braci Kaczyńskich, Janusz Korwin-Mikke źle ocenia dokonania II Rzeczpospolitej. W jego ocenie, symbolem tamtych lat jest Nikodem Dyzma.

Jeszcze gorsze zdanie ma o elitach III Rzeczpospolitej. Dla niego Donald Tusk, jak i Jarosław Kaczyński są zdrajcami. Pierwszy ponieważ, obiecywał obniżenie podatków, a je podwyższył; drugi, jako polityk kreujący się na pierwszego patriotę Polski, działał wbrew interesom naszego państwa, głosując za ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego i proponując stworzenie armii europejskiej.

Korwin-Mikke zapewnia, że III RP, upadnie tak samo jak upadły: II RP czy PRL. Według JKM nastąpi to na jesieni, kiedy do polski przyjdzie prawdziwy kryzys.



Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (11):

Sortuj komentarze:

omter knpowiec
  • omter knpowiec
  • 06.06.2012 15:08

ach ten lewacki złodziejski plebs się buntuje ja ich bym wywiózł na bezludną wyspę żeby tam siedzieli i sie wszyscy dzieli owocami swojej pracy w imię swojej ideologi każdy był by równy... założę się ze po roku zamieszkiwania na tej wyspie zaraz by się naprostowali ideologicznie i zrozumieli by ze socjalizm to jest wrzód na ciele Narodu Polskiego:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
s-delete
  • s-delete
  • 20.05.2012 19:09

Obalić ten Rząd jak najszybciej młodzi powinni ustwić się na Facebooku i pociągnąć tłumy za sobą. Wyjść na ulice tak jak w tunezji i Egipcie. Jak wyjdą tysiące ludzi we wszystkich miastach w naszym kraju to ta legalna mafia będzie musiała poddać się do dymisji. Precz z rządami Donalda i jego giermków. Czas wyjść na ulice i walczyć o ten kraj to przecież wasza Ojczyzna i macie prawo do normalnego życia w swoim kraju.Jednostke można uciszyć ale tysięcy się nie da. Politycy są po to aby służyć Polskim obywatelą i rozwiązywać ich problemy a nie utrudniać im życie. Polska to Naród!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pan Marcin
  • Pan Marcin
  • 13.05.2012 00:31

Oj widzę się tutaj lewicowcy nieźle w komentarzach burzą ;) I dobrze. KORWIN Mikke ma mój głos !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Damian Ambrożewski
  • Damian Ambrożewski
  • 13.05.2012 00:26

Panie Korwin ma Pan mój głos. Wierze, że w końcu uda się Panu dojść do władzy.!

Komentarz został ukrytyrozwiń
mateusz
  • mateusz
  • 11.05.2012 13:15

Tak, też jestem zdania że Korwin powinien się schować i być daleko od polityki a także od wierzycieli. A karty ? Niech sobie gra. Cóż mu pozostało ? Bachorów już narobił, długów narobił to niech resztę przegra i pies go je...bał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
polak z UPR-u
  • polak z UPR-u
  • 11.05.2012 11:27

Pan Jak Korwinn Mikke już popisywał się nieudolnością i głupotą jak był posłem. Koledzy partyjni wyślizgali błazna właściwie doceniając nieróbstwo. Obecnie powinien czas wolny przeznaczać na grę w karty co skutecznie robi a w pozostałym czasie powinien się onanizować. Truteń w ten sposób szkodziłby najmniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
marysia
  • marysia
  • 10.05.2012 20:18

I co ? Kurwinowi Mikkemu marzy sił władza ! Kolejny debil w kolejce do nicnierobienia. Już raz pokazałeś bankrucie co potrafisz i spierdalaj daleko. Do leczenia Korwin ! Zostaw karty a zabierz się do roboty. Ale czy coś więcej potrafisz od gadania bzdur ? Do miotły kurwa !

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 10.05.2012 16:03

Po ME.... padnie komenda ratuj się kto może . Wielu niezależnych ekonomistów o tym mówi. Nie mylić z tymi dyżurnymi którzy klepią głupoty w TV ,broniąc Tuska i własną dupę!

A wtedy wszystko może się zdarzyć!

Nawet wywrotka tych frajerów z Platformy i tego pookrągłostołowego g.....a!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeżeli chodzi o wypowiedź na temat Tuska i Kaczyńskiego - zgadzam się. Bardzo lubię Pana Janusza, bo mówi wszystko wprost i bez owijania w bawełnę. Ale co do tej drugiej części o obaleniu III RP... Chciałbym, ale na razie to tylko słowa :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Musashi
  • Musashi
  • 10.05.2012 13:44

Pan Janusz jest doskonałym brydżystą i autorem bardzo interesujących książek na ten temat. Zupełnie nie rozumiem, dlaczego, zamiast zająć się tym, na czym się zna i za co jest ceniony robi z siebie klauna sceny politycznej? Panie Januszu - powagi, na Boga!