Facebook Google+ Twitter

Janusz Korwin-Mikke użył nazistowskiego hasła i pozdrowienia

Janusz Korwin-Mikke ponownie zaszokował Parlament Europejski. Podczas debaty nad jednolitym wzorem biletu we wszystkich krajach UE, posłużył się nazistowskim hasłem i pozdrowieniem.

- Cały czas Parlament mówi o różnorodności, której mamy wszyscy bronić. Jednak kiedy dochodzi do głosowania, to głosujemy Janusz Korwin-Mikke zaszokował Parlament Europejski. / Fot. Adrian Grycuk, Wikipedia Commons, (CC BY-SA 3.0 PL)za ujednoliceniem wszystkiego. Nie jesteśmy za zróżnicowaniem, ale ujednoliceniem. Tym razem mowa o jednym bilecie. "Ein Reich - ein Volk - ein Ticket" - powiedział podczas debaty, Janusz Korwin-Mikke.

Zmienione hasła polskiego europosła było wzorowane na powiedzieniu "Ein Reich - ein Volk - ein Fuhrer". Na końcu swojego wystąpienia, Janusz Korwin-Mikke podniósł prawą rękę w celu pozdrowienia, jak to robili hitlerowscy. Przemówienie można zobaczyć w filmiku poniżej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Populistyczny kmiotek wpuszczonu na salony,toż to jednak część poziomu umysłowego polaków.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzeba przyznać, że jest zdolny nawet dubbingować debaty europarlamentu. I to na zasadzie, że tylko świnie siedzą w kinie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.