Facebook Google+ Twitter

Janusz Korwin-Mikke zaprasza Jarosława Kaczyńskiego do swojej partii

Janusz Korwin-Mikke zaproponował Jarosławowi Kaczyńskiemu, aby wstąpił do jego partii - w taki sposób lider Nowej Prawicy zareagował na deklarację szefa PiS, w sprawie przywrócenia kary śmierci.

 / Fot. Lestat /Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0.Ekscentryczny polityk przypomniał, że kiedy Jarosław Kaczyński miał pełnię władzy nic nie zrobił w tej kwestii. Wyraził jednak zadowolenie z jego nawrócenia i zaproponował mu przystąpienie do jego partii, która od samego początku jest orędowniczką kary śmierci: "Nie znam ani jednego argumentu przeciwko tej karze" - powiedział i wskazał państwa, które powoli wracają do tej metody karania największych przestępców.

Zapytany o różnice między PiS i "Solidarną Polską", Korwin Mikke podkreslił swój szacunek dla umiejętności Jarosława Kaczyńskiego. W szczególności zwrócił uwagę na to, że Kaczyński zna się na prawie,i jest wychowany na starych dobrych konserwatywnych ideach, czego nie można powiedzieć o Zbigniewie Ziobrze.

Całość można obejrzeć tutaj:




Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (22):

Sortuj komentarze:

ktos
  • ktos
  • 29.12.2011 17:57

http:// www. karasmierci. info.pl/ sondaze_polska. htm

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wystarczy przykład Breivika. Za 77 morderstw - leczenie psychiatryczne? Manson przy nim to betka (a spędził w więzieniu dożywocie).

Komentarz został ukrytyrozwiń

JKM proponując Kaczyńskiemu wstąpienie do swojej partii robi go wyraźnie w balona za koniunkturalne, propagandowe wskoczenie w poglądy, które on, JKM wyznawał od zawsze.

Komentarz został ukrytyrozwiń
levy
  • levy
  • 29.11.2011 09:56

Oszołomstwo powinno się zbierać w jedno sympatyzujące ugrupowanie, łatwiej nad nimi zapanować.

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlińska
  • elaszychlińska
  • 29.11.2011 05:59

Może mi ktoś wytłumaczy katolicyzm Kaczyńskich 1] Jarosław - zwolennik kary śmierci 2] Lech - bez ślubu kościelnego 3] Marta -rozwódka , żyje bez ślubu kościelnego .Ja tego nie mogę zrozumieć , czy ich obowiązują indywidualne zasady Wiary ? Dlaczego kościół na to przymyka oko ? Na Żoliborzu wszyscy wiedzą jaki był stosunek Kaczyńskich do kościoła [ ojciec PZPR ] .DLACZEGO NIEKTÓRZY HIERARCHOWIE ulegli hipokryzji tych panów. Traktują kościół koniunkturalnie i to cały PiS a kościół się sprzedał za mammone!

Komentarz został ukrytyrozwiń
eeee
  • eeee
  • 29.11.2011 00:05

Mądrze Mikke gada, po co za morderstwa dozywocie, przepelnienia więzień, kary powinny być surowsze.... z moich podatków utrzymuje morderców. Po co trzymać morderców, ale oczywiscie wszyscy byli by za karą śmierci dopiero wtedy gdy zabito by któregoś z ich najbliższych
polskie spoczeczenstwo popada w skrajnosci i paranoje. JKM jedyny prawdziwy polityk, wystarczy obejrzeć kilka wywiadów.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 28.11.2011 23:25

@Michał Gackowski. Z jakich źródeł pochodzi Pana wiedza o tym,że karę śmierci popiera 70% Europejczyków? Jak Pan udowodni wiarygodność tej informacji? Pierwszy raz słyszę o czymś takim.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jan Ryba
  • Jan Ryba
  • 28.11.2011 22:54

@ Stary - To jest wbrew logice! Całe SLD ;Ruch Palikota i część Platformy są za aborcją! Natomiast są przeciw karze śmierci ....czy to nie dziwne? ...... bo to są potencjalni przestępcy!.
Przestępca jest zawsze przeciw. Nie będzie głosował za szubienicą .... prawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń
pisMAK
  • pisMAK
  • 28.11.2011 22:29

WSZYSCY PISOWCY TO PSEUDO KATOLICY - dużo gadają a żaden nie przestrzega DEKALOGU . Kaczyńskiemu POTRZEBNY BYŁ KOŚCIÓŁ DO WYBORÓW .Nigdy wcześniej przed 10 laty nie był taki nabożny a śp Lech nie miał ślubu kościelnego. Hasło pasuje ; MODLI SIĘ POD FIGURĄ A DIABŁA MA ZA SKÓRĄ .

Komentarz został ukrytyrozwiń
pisMAK
  • pisMAK
  • 28.11.2011 22:23

@ STARY , NAPISZ NAZWISKA OSÓB Z PO , KTÓRZY POPIERAJĄ ABORCJĘ ?