Facebook Google+ Twitter

Janusz Kulig żyje w naszej pamięci

13 lutego, mija kolejna rocznica tragicznej śmierci Janusza Kuliga. Był wielokrotnym mistrzem i wicemistrzem Polski i Europy w rajdach samochodowych. Jednak przede wszystkim, był wspaniałym człowiekiem. Janusz, pamiętamy.

Rajd Krakowski '98 / Fot. Roman PawlikowskiMinęło już siedem lat od feralnego piątku, dnia w którym na strzeżonym przejeździe kolejowym w Rzezawie, zginął Janusz Kulig.

Rajd Polski '99 / Fot. Roman PawlikowskiNie na rajdzie, nie na odcinku specjalnym, gdzie z ogromnymi prędkościami mknął między drzewami. Nie,"kostucha" przyszła podstępnie, w najmniej oczekiwanym momencie, w prywatnym samochodzie, na publicznej drodze. Dramat. Mimo tej wielkiej straty, Janusz Kulig żyje w naszej pamięci.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

krzysztof
  • krzysztof
  • 14.02.2011 17:53

janusz pamiętamy o Tobie!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Roman Pawlikowski - myślałem tylko o tym że mierzenie "wielkości człowieka ilością ludzi którzy o nim pamiętają" jest błędne. Jest wielu ludzi którzy byli godniejsi od innych czy wielu którzy zrobili więcej od innych a są oni zapomniani. I to moje odniesienie było konkretnie do Twojego komentarza. Nie zamierzam polemizować i się sprzeczać, chodziło mi jedynie o to co powyżej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mariuszu Orłowski. Nie znam takich danych, ale jest to możliwe. Przecież codziennie najlepiej "sprzedającymi" się newsami są katastrofy, morderstwa i cierpienie. Kto czyta artykuły o szczęśliwej kotce, która goni za kłębkiem włóczki? Ale jak ktoś robi z kota żywą pochodnię, to jest zainteresowanie, komentarze, opinie itd. Tak samo z pamięcią. Dłużej pamiętamy rzeczy złe, niż dobre. Niestety.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Roman Pawlikowski - ze statystyk badań opinii publicznej wynika że więcej ludzi pamięta o zmarłym Adolfie Hitlerze niż o zmarłym Janie Pawle II.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miarą wielkości człowieka,
jest ilość ludzi którzy o nim pamiętają
gdy odejdzie.
[']

Komentarz został ukrytyrozwiń
javik
  • javik
  • 10.02.2011 13:06

Szkoda że już się nie ściga, dobry był.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Rafał
  • Rafał
  • 10.02.2011 10:35

To był wielki sportowiec. Był mistrzem i kochał to co robił.
Szkoda że tak się stało. (*)

Komentarz został ukrytyrozwiń
moto1
  • moto1
  • 09.02.2011 09:01

Pamiętamy. (')

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.